Pred pár dňami sme vám priniesli porovnanie Mafia II vs. Mafia II Definitive Edition v oblasti grafiky. Popravde nás vylepšenia trochu sklamali, no vývojári pravdepodobne nemohli urobiť viac. Dnes sa môžete pozrieť na rozdiely medzi hrou Mafia III a Mafia III: Definitive Edition. Pravdepodobne žiadne neuvidíte.

Mafia III vs. Mafia III: Definitive Edition

Mafia III je posledným dielom série, ktorý bol uvedený do predaja ešte v októbri 2016. Prešli rýchle 4 roky a vývojári zo štúdia Hangar 13 sa rozhodli urobiť vylepšenie. Netýka sa len tejto hry ale aj pôvodnej Mafie II a Mafie I. Prvý diel zaznamenal najväčšiu zmenu, nakoľko bol kompletne prepracovaný z pôvodnej verzie (2002). Jeho vydanie je naplánované na 28. augusta 2020.

Mafia II prešla úpravou, kde sme mohli vidieť o niečo ostrejšie textúry, lepšiu prácu so svetlom atď. Nešlo o nič svetoborné ale chápeme, že vývojári urobili zrejme všetko, čo bolo v ich silách. Na záver tu máme tretie pokračovanie hry, ktoré taktiež prešlo remastrom. Otázne ale ostáva, do akej miery sú rozdiely rozpoznateľné. Následujúce video porovnáva pôvodnú hru z roku 2016 s jej vylepšenou verziu z roku 2020. Nech sa pozeráme ako sa pozeráme, žiadne zmeny nevidíme.

Mafia III vs. Mafia III: Definitive Edition vs. Porovnanie grafiky.
Mafia III vs. Mafia III: Definitive Edition vs. Porovnanie grafiky.

Tým, že je hra relatívne nová a tak isto postavená na modernejších základoch sa jej už zrejme veľmi ťažko vylepšuje grafika. Iniciatíva štúdia Hangar 13 sa nám ale páči a ak sa niečo zmenilo (aj keď iba drobnosti) v konečnom dôsledku je to bonus pre fanúšika série. Aké zmeny ste spozorovali vy? Napíšte nám do komentára.

Prečítajte si tiež  Samsung Galaxy S23 je v zľave. Čo ponúka konkurent pre iPhone 14?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -