Tak ako sme ti priniesli informácie v tomto článku, tak sa aj stalo. Dnes totiž 2K Games vydalo úplne prvý trailer k nasledujúcemu dielu legendárnej série Mafia (pôvodom z Česka), ktorý sa sa bude odohrávať v roku 1968 a ponúkne úplne nové možnosti a mafiánske praktiky. Najnovšia hra sa teda opäť posunie v čase a my tak dostaneme opäť o čosi lepší herný zážitok. Pozri si úplne prvý trailer k tejto hre, ktorý síce neukazuje gameplay zábery ale minimálne ťa s hrou zčasti zoznámi!

Mafia III trailer

Prvý trailer k tretiemu pokračovaniu Mafie je na svete a okrem iného si ho môžeš pozrieť aj s Českými titulkami. Hra sa opäť raz posunie o čosi ďalej a to konkrétne do roku 1968. Vďaka prvému traileru sme sa dozvedeli napríklad to, že hlavná postava nesie meno „Franklin“ (nerozmýšľaj odkiaľ ti to je povedome, je to aj jeden z trojice GTA V) a pôjde o sirotu, ktorá zažila vojnu vo Vietname a „rodina pre neho znamená úplne všetko“. Zatiaľ sme síce nevideli žiaden oficiálny záber z hry avšak už zajtra má byť prezentácia tejto hry pre vybraných novinárov za zatvorenými dverami a tak sa možno dočkáme už zajtra nejakých tých pikantných informácií ohľadom Mafie III. Teraz ťa už nejdeme zdržiavať, zober popcorn a sleduj 3 a pol minútový trailer k novej hre! 🙂

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.