Je asi úplne jedno, či patríš medzi milovníkov alebo odporcov podobného žánru video hier. Je taktiež jedno, či máš 15 alebo 40 rokov. Ak si najväčším odporcom všetkého zábavného, čo je dostupné na počítači, tento článok asi nebude pre teba. Ak si však človekom, ktorý sa aspoň trochu vyzná a miluje počítačovú zábavu, tak máme pre teba presne tú správu, na ktorú si čakal minimálne 5 rokov. Legendárna Mafia sa totiž vracia a to vo svojom 3. pokračovaní!

Mafia III

Ak si herným fanúšikom, tak určite poznáš minimálne jeden diel z kultovej série Mafia. Táto hra si svoj obdiv vyslúžila po prvýkrát ešte v roku 2002, kedy ju predstavilo herné štúdio Illusion Softworks (neskôr predané Take 2 Interactive, ktoré ho zaradilo medzi 2K Games a premenovalo na 2K Czech).

Neskôr, v roku 2010 dostala svoje pokračovanie a to bolo taktiež veľmi vydareným kúskom zábavy. Hráči sa tu dostali do novšieho obdobia a hra nadväzovala na starší diel.

Dnešný deň je však v oblasti herného sveta a najmä fanúšikov legendárnej hernej série veľmi výnimočný. 2K Games totiž ohlásilo Mafiu III, ktorej prvý trailer uvidíme už  5. augusta. Od novej hry toho navyše môžeme očakávať naozaj veľa!

Posun v čase

Aj keď 2K Games ešte nový trailer nevydalo a vlastne sme nemali možnosť vidieť takmer nič, čo by nám akokoľvek naznačovalo informácie týkajúce sa hry, vydalo aspoň wallpaper, v ktorom informuje o predstavení traileru a práve tento wallpaper veľmi veľa prezrádza.

Pozorné oko si totižto všimne, že v pozadí parkujú 3 autá, ktoré určite nepochádzajú z 20-tych ani 50-tych rokov. Sú to vozidlá z konca 60-tych a začiatku 70-tych rokov (aj keď nie sú licencované, ich tvary to minimálne naznačujú).

Práve vďaka tomu môžeme už dnes povedať, že Mafia III sa postupne posúva ešte ďalej ako jej predošlý diel. Ďalej však špekulovať nejdeme, lebo o novinke skoro nič nevieme. Dúfajme len, že tento diel bude opäť raz vydareným kúskom vývojárov z 2K Games!

Mafia III - svetapple.sk
Mafia III – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Apple mení pravidlá: Toto sú krajiny, v ktorých nainštalujete aplikácie mimo App Store
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.