O službe Apple News počúvame už dlhšiu dobu. Počas svojej existencie prešla zmenami, ktoré prispievajú k tomu, aby ju používateľ iPhonu či iPadu používal bezvýhradne a pohodlne. Avšak, jeden z mnohých nedostatkov Applu je fakt, že nové služby, ako napríklad Apple Pay či Apple News, nie sú dostupné nielen vo väčšine sveta, ale aj Európy. Našťastie, podobných aplikácií a služieb je dostatok a je si z čoho vyberať. My sme si najnovšie vybrali SmartNews.

Márne čakáš na Apple News? Skús SmartNews!

Apple News na Slovensku síce nie je dostupná, no s americkým účtom Apple ID ju môžeš používať koľko len chceš. Nebudeš si však meniť krajinu a platobné údaje len kvôli jednej aplikácii že? SmartNews ti ponúknu presne to, čo aj Apple News. Sú to správy.

- Reklama -

Flipboard, Quartz či SmartNews fungujú na princípe rozdeľovania správ do kategórii, selektovania obsahu, ktorý ťa bude skutočne zaujímať a nič ti neunikne. Má to však jeden háčik v podobe anglického obsahu. Funkcia, ktorá stojí za zmienku je obsah zo známych a populárnych webov a Amerike, ktoré číta aj mnoho Slovákov. Aplikácia sľubuje ultrarýchle načítanie článkov spolu s klasickým webovým zobrazením alebo úspornejším „smart“ zobrazením – čítačka.

[appbox 579581125 appstore ]
Môže ťa zaujímať
- Reklama -