Pokiaľ máte radi kvalitný zvuk a hľadáte dobré bezdrôtové slúchadlá za rozumné peniaze, Marshall Major IV vás určite nesklamú. Toto zariadenie s legendárnym a jedinečným dizajnom odkazuje na kultovú gitarovú aparatúru Marshall, ktorej meno je známe nielen medzi hudobníkmi, ale aj verejnosťou. Zároveň ponúka bezdrôtové pripojenie vďaka Bluetooth 5.0 či neuveriteľnú výdrž batérie. Najväčším bonusom je ale výhodná cena.

Pokiaľ sa pozrieme na základné AirPods 2. generácie, ktoré Apple predáva ešte aj v roku 2023 a ide v podstate o vstupný model v rámci celej ponuky, zistíte, že za ne štandardne zaplatíte 149 € a po zľave 123 €. Ak si však zaobstaráte náhlavné slúchadlá Marshall Major IV, ich počiatočná cena je práve 129 € a po kliknutí na tento odkaz ich môžete získať v drobnej zľave už od 119,9 €. A to sa podľa nás oplatí možno aj viac.

Marshall Major IV majú vynikajúcu výdrž batérie 

Marshall Major IV
Zdroj: Marshall

V praxi sa môžete tešiť na produkt, ktorý vám dá lepší hudobný zážitok a hlavne ho môžete používať na jedno nabitie až 80 hodín. Len pre porovnanie, AirPods (nabíjacia krabička) majú maximálnu výdrž 24 hodín a samotné slúchadlá cca 5 hodín.

Marshall Major IV budete potom nabíjať pomocou klasického USB-C kábla, ktorý je súčasťou štandardného balenia. Ak však preferujete bezdrôtové nabíjanie, k dispozícii je aj to. Bezdrôtovú nabíjačku ale v krabici nenájdete…

Ideálna váha a 3,5 mm jack

Marshall Major IV
Zdroj: Marshall

Pokiaľ nebudete preferovať Bluetooth pripojenie, Marshall Major IV majú k dispozícii aj klasický 3,5 mm jack konektor. Zároveň vážia iba 165 gramov, vďaka čomu ich budete radi používať každý deň bez toho, aby vám to bolo nepohodlné.

Súčasťou Marshall Major IV je aj multifunkčné tlačidlo, ktoré slúži na ovládanie hlasitosti, preskakovanie skladieb alebo prijímanie a ukončovanie hovorov.

A keď už sme pri tých hovoroch, zariadenie má samozrejme aj kvalitný vstavaný mikrofón, vďaka ktorému sa vám s nim bude pohodlne telefonovať.

Verdikt

Marshall Major IV
Zdroj: Marshall

Celkovo by sme mohli Marshall Major IV označiť za vynikajúcu voľbu pre každého, kto hľadá kvalitné bezdrôtové slúchadlá s vynikajúcim zvukom a výdržou batérie za dostupnú cenu. Samozrejme, že na trhu nájdete aj sofistikovanejšie produkty no počítať pri nich musíte s dvojnásobnou alebo pokojne aj trojnásobnou cenou.

Marshall Major IV majú zároveň vďaka ikonickému dizajnu aj a štýl, s ktorým zaujmete svoje okolie. Marshall Major IV kúpite za najlepšiu cenu u týchto slovenských predajcov. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -