Na svete sú milióny používateľov Android zariadení a taktiež milióny používateľov Apple zariadení. Tieto dve skupinky ľudí sú viacmenej postavené proti sebe a poväčšine si dosť nakladajú na internetových fórach s cieľom obrániť to svoje. Ono to vlastne nemá žiaden zmysel, každý si kúpi to, čo mu vyhovuje, avšak veľa majiteľov iPhonu si ho zakúpi len preto, že je to iPhone (však čo si budeme klamať). Dvaja chalani vyrazili do ulíc s falošným iPhonom, na ktorom bol nainštalovaný Android s cieľom získať feedback od okoloidúcich, ktorých sa snažili presvedčiť, že ide o iOS 9, reakcia ťa prekvapí!

Apple Fanboys LOVE Android

Fanúšikovia spoločnosti Apple, ktorí používajú zariadenia spoločnosti len preto, že je to jednoducho cool poväčšine nenávidia Android pretože sa zasekáva atď. v skutočnosti s ním však nikdy nemali kontakt a tak určite nikoho neprekvapí, keď za ním niekto príde a ukáže mu práve najnovší Andorid s tým, že ide o iOS 9 a osoba tomu naletí. Množstvo z nachytaných vychválilo to, čo videlo na obrazovke iPhonu do nebies a pritom netušilo, že je to vlastne to isté, čo ešte včera hejtovali na sociálnej sieti. Vo videu však nie je ani jedna osoba, ktorá by prišla na to, že na iPhone nie je iOS 9 ale spomínaný Android. Ono je síce pravda, že veľa ľudí mohlo naletieť ale určite nie všetci. Do videa však dali pre jeho zaujímavosť len tých jedincov, ktorí sa nachytali. Nevadí, aj tak je to celkom dobrý pokus o viral nemyslíš? 🙂

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.