Xiaomi Mi Curved je monitor, ktorý ponúka obrovskú 34″ zakrivenú uhlopriečku. Výrobca sľubuje, že používateľa vtiahne do deja a ponúkne mu skvelý zážitok z pozerania filmov, hrania hier alebo každodenného pracovania na počítači. Displej má pomer strán 21:9, čo znamená, že je širší ako bežné monitory. Obrovskou výhodou je aj cena, ktorá je v tomto prípade veľmi prijateľná. Dostaneme sa k nej o kúsok nižšie.

Jednou z najväčších výhod monitora Xiaomi Mi Curved je vysoké rozlíšenie 3440 × 1440 px, ktoré vám poskytne veľmi detailný a ostrý obraz. Technológia VA potom zabezpečuje vynikajúci kontrast a farby. Matný povrch obrazovky zabráni odleskom, čo je obzvlášť užitočné v priestoroch s veľkým množstvom svetla. Xiaomi svoj výrobok premyslelo do posledných detailov.

Ešte pred tým, ako si uvedieme viac o ďalších technických špecifikáciách, povedzme si niečo o cene. Monitor Xiaomi Mi Curved sa bežne predáva za pomerne prijateľných 449 €. Po kliknutí na tento odkaz však zobrazíte ponuky, kde ho kúpite už od 337,75 €, čo je mimoriadne výhodné. Keď vám totiž prezradíme, čo všetko ešte Xiaomi Mi Curved obsahuje, pochopíte, prečo to píšeme.

Monitor Xiaomi Mi Curved má až 144 Hz obnovovaciu frekvenciu 

Toto zariadenie je ako stvorené pre všetkých milovníkov hier. Má odozvu len 4 ms a jeho obnovovacia frekvencia dosahuje až 144 Hz! Vďaka tomu budete mať k dispozícii mimoriadne plynulé vykresľovanie, ktoré je práve pri hrách veľmi dôležité.

Rovnako má tento monitor vysoký jas, až na úrovni 300 cd/m2 a farebná hĺbka 8 bitov môže osloviť aj grafikov. Toto všetko získate už od 337,75 €.

Xiaomi Mi Curved
Zdroj: Reddit / u/grem1in

Aby toho nebolo málo, Xiaomi Mi Curved je vybavený aj technológiou FreeSync, ktorá slúži na na synchronizáciu s kartami AMD. LCD monitor má tiež k dispozícii filter modrého svetla, vďaka ktorému môžete zlepšiť kvalitu svojho spánku po dlhej práci na počítači.

Zariadenie tiež ponúka niekoľko vstupov, vrátane konektorov DisplayPort 1.4 a HDMI 2.0. Na záver teda môžeme povedať, že monitor Xiaomi Mi Curved sa v pomere cena, výkon, protihodnota javí ako zaujímavá voľba pre všetkých hráčov alebo používateľov, ktorí si potrpia na kvalite obrazu.

Na svoju cenu má vynikajúce parametre, vysoké rozlíšenie a až 144 Hz obnovovaciu frekvenciu, ktorá vám sprostredkuje vynikajúci zážitok, nech už na ňom budete robiť čokoľvek. Xiaomi Mi Curved kúpite za najlepšie ceny na Slovensku u týchto predajcov.

Prečítajte si tiež  JBL Boombox 3 s extrémnym zvukom kúpite po zľave za výhodnú cenu

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -