O Apple Watch je taký neuveriteľný záujem, že dopyt presahuje ponuku a to je len a len dobre. Minimálne pre Apple, ktoré má isté zárobky. Spoločnosť preto hodinky bude ponúkať v niekoľkých vlnách, kedy sa postupom času dostanú do celého sveta. Prvá vlna má byť už zajtra, no nás zaujíma predovšetkým tá ďalšia či ešté tá za tou ďalšou. Práve vtedy by totiž mohli hodinky doraziť aj na Slovensko či do Česka!

Druhá vlna

Aj keď následujúce informácie nepochádzajú zo spoločnosti ale z dobrého zdroja talianskeho webového portálu iSpaizo. Znamená to teda, že chlapci z webu sa môžu mýliť, no vzhľadom na pomerne presné informácie to tak vôbec nemusí byť. Podľa ich zdroja začne spoločnosť Apple druhú vlnu predajov hodiniek Apple Watch už 8.5.2015 a teda v piatok o dva týždne. Informácie hovoria aj o tom, že nákup hodiniek v tejto druhej vlne bude prebiehať úplne rovnako ako nákup hodiniek vo vlne prvej, čo vlastne znamená, že nepôjdu objednať iným spôsobom ako cez internet v „online“ móde.

To, ktoré krajiny sa budú nachádzať v druhej vlne predaja dôveryhodný zdroj bohužiaľ nedodal, no niečo nám hovorí, že Slovensko ani Česko tu nebudú. Zoznam predajov Apple Watch bude totiž s vysokou pravdepodobnosťou totožný so zoznamom predajov iPhone 6, čo znamená, že sa k nám Apple Watch dostanú až v tretej či dokonca štvrtej vlne. Každopádne nič nie je oficiálne a treba dúfať, že Apple lepšie vyrieši dodávky s hodinkami aby sa do našich končín dostali čo najskôr!

Apple Watch -svetapple.sk
Apple Watch -svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Nezabúdajme na novú Apple TV a Apple Watch!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.