Spoločnosť Apple predstavila spolu s Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE aj nový štýlový remienok Solo Loop, ktorý funguje na princípe náramku. Zákazník si vyberiete konkrétnu veľkosť a tá sa už nedá meniť upínacím mechanizmom.

Toto riešenie je veľmi dobré najmä pri športových aktivitách. Ako dlhoročný používateľ Apple Watch som si ale Solo Loop (avšak lacnejšiu verziu od spoločnosti Innocent) obľúbil aj pri práci z domova. Pokiaľ píšem texty na počítači, hodinky mi nijakým spôsobom neprekážajú, pretože silikónový remienok je veľmi tenký. Späť však k téme.

Aj keď sa stal Solo Loop prakticky okamžite hitom, po roku používania sa začínajú objavovať správy od používateľov, ktorí nie sú celkom spokojní kvalitou jeho vypracovania a materiálu.

Množstvo používateľov sa sťažuje na zlú kvalitu Solo Loop 

Na sociálnej sieti Reddit sa objavuje množstvo príspevkov, ktoré uvádzajú, že sa im remienok po roku používania začal trhať, alebo už úplne roztrhol. Bavíme sa pri tom o príslušenstve za vyše 60 € a vždy len v silikónovej verzii.

Prečítajte si tiež  Recenzia: Innocent Braided Solo Loop - Po mesiaci som si kúpil aj modrý!

Podľa fotografií najviac trpí koncová časť pri mieste ukotvenia na hodinky, nakoľko tá je najviac vystavovaná silným tlakom pri navliekaní a sťahovaní remienku z ruky.

Spoločnosť Apple sa ku tejto situácii zatiaľ nevyjadrila, no je zrejmé, že by mala podať oficiálne stanovisko. Môže ísť totižto o pomerne veľký problém s kvalitou.

Dajte nám vedieť do komentára, ako ste spokojní s remienkom Solo Loop vy. Máte s ním podobné problémy ako na fotkách alebo nie? Tešíme sa na všetky vaše poznatky.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -