Na svete sú naozaj rôzne indivíduá a muž, ktorý v piatok zamieril do ikonického Apple Store na 5th Avenue v New Yorku pravdepodobne patril medzi ne. Zo sebou si totiž nezobral nijaký Apple produkt ale samurajský meč, ktorý vytiahol priamo na schodisku, ktoré smeruje dole do predajne a začal s ním mávať, čím vytvoril obrovský strach v očiach zákazníkov. Čo sa stalo potom? 

Zakročili zamestnanci

Iste, vysnívaná práca, každý by predsa chcel niekedy vyskúšať pracovať pre spoločnosť Apple a špeciálne tak v obchode Apple Store, kde môže naplno využiť svoje znalosti v oblasti tejto spoločnosti a rovnako tak aj predajné schopnosti. Predstav si ale, že popri tom, ako práve niekomu ponúkaš nový iPhone vojde do obchodu muž so samurajským mečom a začne sa s ním oháňať po okolí, to už taká vysnívaná práca zrazu nie je a od teba sa očakáva, že ako zamestnanec obchodu zakročíš.

Ako sa očakávalo tak sa aj stalo a boli to práve zamestnanci Apple Store, ktorí muža s nebezpečnou hračkou z obchodu vyhnali von na ulicu. Následne bola zavolaná polícia, ktorá voči mužovi okamžite urobila zákrok a zatkla ho. Jeho meno či motív zatiaľ nie je známy a je dosť možné, že sa tieto informácie ani nikdy nedozvieme. Každopádne sa zamestnanci zachovali ako praví hrdinovia, keď nasadili vlastné životy, aby ochránili zákazníkov v obchode!

zdroj: 9to5mac.com

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here