To, čo sa vo svete deje každý jeden deň býva pre niekoho až nepochopiteľné. Vždy sa nájde nejaký prípad, pri ktorom sa človek až chytá za hlavu a v mysli premýšľa nad tým, ako sa to vlastne mohlo stať. Výnimkou nebol ani 20. január, kedy sa neznámy muž v Čínskom obchode snažil overiť kvalitu baterky tým, že do nej kúsol. To, čo sa stalo ale následne už pravdepodobne neočakával!

Baterka do úst nepatrí!

Asi takéto ponaučenie by sme si mohli odniesť z videa, ktoré sa nachádza priamo v článku. Istý muž v Číne navštívil neautorizovaný servis, kde sa rozhodol vymeniť baterku na svojom iPhone. Následne ale nadobudol akýsi pocit, že to, čo mu do zariadenia vložili nie je ani zďaleka originálny dieľ od spoločnosti Apple (aj keď čo iné by človek asi v takomto servise čakal). Prvé čo ho napadlo, bolo, že priamo pred zrakmi predajcu a ostatných zákazníkov zistí, či je baterka naozaj originálna.

- Reklama -

Zvolil na to ale pomerne nečakanú metódu. Baterku chcel preveriť tak, že do nej zubami zahryzol. Týmto svojim činom ale porušil ochrannú vrstvu baterky, kvôli čomu došlo ku skratu a následnému výbuchu. Ohrozil prakticky všetkých čo sa práve na tom mieste nachádzali nehovoriac o majetkových škodách, ktoré touto explóziou vznikli. Nevieme, či sa niekomu niečo stalo alebo nie. Muž sa pravdepodobne inšpiroval starými americkými filmami, kde sa kvalita zlata overovala kúsnutím do mince. Akonáhle zuby zanechali otlačok, zlato bolo pravé (ide o mäkký kov).

My sa ale pýtame, prečo ho to napadlo práve pri baterke? Nech už bol jeho dôvod akýkoľvek, dúfame, že sa nikto zúčastnený nezranil a muža stretol spravodlivý trest. Video si môžeš pozrieť kliknutím na tento odkaz.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt china man mouth battery iphone explosion

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here