Pokiaľ hľadáte na svoj stôl novú bezdrôtovú myš, ktorú so svojim počítačom môžete prepojiť aj cez Bluetooth, dnes vám dáme tip na jedno vynikajúce zariadenie v pomere cena vs protihodnota. Mýš Logitech M720 Triathlon je v súčasnosti v príjemnom cenovom zvýhodnení a ponúkne vám všetko, čo od takéhoto zariadenia očakávate.

Logitech M720 Triathlon je v prvom rade veľmi vydarená po ergonomickej stránke. Má všestranné využitie a podporuje až tri samostatne pripojené počítače (prepínať sa dajú skrz tlačidlá na boku).

Rovnako tak má vynikajúcu výdrž batérie, ktorá môže podľa výrobcu dosiahnuť aj dva roky. Z našich skúseností je to skôr trištvrte roka, no aj tak ide o dobrý výsledok. Na napájanie slúži klasická vymeniteľná AA batéria.

Cena tejto myši sa bežne pohybuje na rozumnej úrovni 69 €, ktorá je z nášho pohľadu plne adekvátna. Po kliknutí na tento odkaz však zobrazíte ponuky, kde začína na cene 51,7 €. Ušetríte vďaka tomu príjemných cca 20 € a získate produkt, ktorý vám bude verne slúžiť niekoľko dlhých rokov. Ak často pracujete za počítačom, kvalitná myš je základom.

Široké možnosti nastavenia a skvelá odozva

logitech m720 triathlon
Zdroj: Logitech

Pokiaľ vám nebudú vyhovovať niektoré predinštalované funkcie myši, prípadne jej správanie, všetko sa dá zmeniť pomocou softvéru Logitech Options, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do počítača s operačným systémom Windows alebo MacOS. Vďaka tomu si hravo prispôsobíte všetky tlačidlá presne podľa svojich predstáv.

Myš má tiež fantastickú odozvu a citlivosť až na úrovni 1000 DPI, vďaka čomu sa vám budú veľmi pohodlne prechádzať dokumenty, internetové stránky alebo akákoľvek iná administratíva.

Myš je možné používať aj 10 metrov od počítača 

logitech m720 triathlon
Zdroj: Logitech

Myši nebude vadiť dokonca ani to, keď sa s ňou pri prezentácii projektu v zasadacej miestnosti vzdialite od svojho počítača. Jej bežný dosah je skrz Bluetooth až 10 metrov. Reagovať bude teda prakticky kdekoľvek.

Je dôležité podotknúť, že samotná myš je primárne určená pre pravákov. Nám v redakcii imponuje jej elegantný dizajn, ako aj čierna povrchová úprava a tiež sa nám páči bočné tlačidlo, pomocou ktorého je možné ľahko prepínať programy a aplikácie v rámci operačného systému macOS.

Drobnú výčitku máme snáď len ku koliesku, ktoré nepatrí k tým najtichším. Myš však používame viac ako rok a na tento nedostatok sme si zvykli v priebehu niekoľkých hodín. Určite teda nejde o problém, kvôli ktorému by ste si Logitech M720 Triathlon nemali kupovať. Myš zoženiete na Slovensku za najlepšiu cenu u týchto predajcov.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
PREHĽAD RECENZIE
Dizajn a ergonómia
Výdrž batérie
Kvalita spracovania
Hlasitosť kolieska
Rýchlosť spárovania
Cena po zľave
ZDROJSvetApple - článok obsahuje affiliate linky, z ktorých máme províziu
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.
mys-logitech-m720-triathlon-budete-milovatMyš Logitech M720 Triathlon je perfektná voľba na bežnú prácu doma alebo v kancelárií. Vynikajúco si rozumie s počítačom macOS a jej výdrž batérie dosahuje bez problémov viac ako pol roka. Jediným nedostatkom je snáď iba trochu hlučné koliesko, na ktoré si ale rýchlo zvyknete. Tento produkt teda určite odporúčame.