Streamovacia platforma od spoločnosti Apple pokračuje ďalej. Hoci to v posledných mesiacoch nemá veľmi ľahké, pre nedostatok obsahu, v Cupertine sa to snažia zachrániť. Mohlo by sa to podariť novým seriálom „Amazing Stories“, ktorý sem dorazí už začiatkom marca. Dnes sme sa dočkali upútavky.

Na Apple TV+ mieri úplne nový seriál. Volá sa „Amazing Stories“

Popravde sme už na Apple TV+ aj tak trochu zabudli. Pozreli sme si všetky pútavé seriály vrámci ročného bezplatného členstva a keďže sem nič nové nepribúdalo, prešli sme na Netflix. Takto to pravdepodobne urobila aj väčšina z vás. Dostať divákov späť pred obrazovky novej platformy bude mať teda Apple ťažké. Napriek tomu si myslíme, že sa mu to podarí. Do služby teraz miery nový sci-fi seriál „Amazing Stories“, ktorý je natočený podľa pôvodnej verzie z 80-tých rokov minulého storočia.

Seriál poskytne 10 častí a bude dostupný už 6. marca. Každý diel bude tématický rozličný. Na niečo podobné sme zvyknutí napríklad pri seriáloch „Black Mirror“ či „Twilight Zone“. Za pôvodnou snímkou stojí svetoznámy Steven Spielberg. Pri znovuzrodenej verzii bude na všetko dohliadať ako výkonný producent. Máme sa teda na čo tešiť. Každá epizóda by mala diváka vtiahnuť do úžasného sveta, plného zázrakov.

Na Apple TV+ mieri úplne nový seriál. Volá sa „Amazing Stories“ a dohliadal naň Steven Spielberg.
Na Apple TV+ mieri úplne nový seriál. Volá sa „Amazing Stories“ a dohliadal naň Steven Spielberg.

Už dnes vieme, že si tu zahrajú hviezdy ako Dylan O’Brien, Victoria Pedretti, Josh Holloway, Sasha Alexander či Robert Forster. Netušíme zatiaľ aké dlhé budú jednotlivé epizódy. Nakoľko sa ale každá z nich má venovať jednotlivej téme, predpokladáme dĺžku medzi 45 minútami až 1 hodinou. Viac sa ale dozvieme až neskôr.

Teraz si môžete pozrieť trailer, ktorý bol oficiálne spolu s informáciami dnes ráno zverejnený na youtube kanáli služby Apple TV+. Popravde sa nám spracovanie v upútavke veľmi páči a láka nás k tomu, aby sme si začiatkom marca opäť spomenuli na našu streamovaciu platformu. A čo vy? Páčil sa vám trailer, alebo vás vôbec neoslovil?

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here