Spoločnosť Apple chystá v najbližších týždňoch ďalší veľký event, v rámci ktorého nám predstaví niekoľko dôležitých produktov. Udalosť by sa mala konať 8. marca 2022, no stále ide len o únik, takže dátum jarnej Keynote sa môže kedykoľvek upraviť. Bavíme sa však maximálne o týždňoch.

Prečítajte si tiež  Svoj MacBook Pro M1 som oblial kávou. Čo sa presne pokazilo, kto ho opravil a ako som ušetril stovky eur?

No a ak vás zaujíma, čo tento technologický gigant prinesie svojim zákazníkom, na túto otázku nám odpovedal známy a veľmi presný leaker DuanRui. Vo svojom príspevku na sociálnej siete Twitter zverejnil informácie, ktoré pochádzajú z dobre informovaných zdrojov z dodávateľských reťazcov.

Produkty, ktoré spoločnosť Apple predstaví už na jar 

Unsplash / Daniel Romero
/ Sanjeev Mohindra (úprava redakcie)

Apple by sa malo zamerať predovšetkým na aktualizáciu klasických a dostupnejších zariadení, medzi ktoré bude patriť nepochybne iPhone SE 3. generácie. Ten dostane rovnaký dizajn ako iPhone SE 2. generácie, no zároveň bude vybavený výkonnejším procesorom A15 Bionic a taktiež rýchlejším 5G pripojením.

Veľmi podobne na tom bude aj iPad Air 5. generácie, ktorý by mal do veľkej miery vychádzať z iPadu Air 4. generácie. Opäť sa zmení iba procesor, pridá sa 5G pripojenie a vylepšením by mohla prejsť aj predná kamera, ktorá bude obohatená o funkciu Center Stage.

Prečítajte si tiež  Recenzia: Kúpil som repasovaný iPhone XS Max so zárukou od tejto spoločnosti. Oplatilo sa?

Tretím produktom, ktorý spoločnosť Apple predstaví bude pravdepodobne nástupca aktuálnej dostupnejšej verzie MacBooku Pro 13″ s procesorom M1. Zariadenie by malo dostať modernejší dizajn avšak bez Touch Baru a takisto procesor M2.

Ohľadom tohto produktu však kolujú viaceré nejasnosti a tak nie je na 100 % isté, či príde naozaj na jar. Môže sa totiž stať, že spoločnosť Apple namiesto toho predstaví napríklad nový Mac mini s podporou procesorov M1 Pro či M1 Max. Nechajme sa prekvapiť.

Dajte nám vedieť do komentára, aké sú vaše očakávania od tejto udalosti. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.