Nakoľko nás od nových iPhonov 12 delia už len 2 mesiace, na internete sa objavuje čoraz viac zaujímavých informácií. Tá posledná prezentuje komponent, ktorý v súčasnosti žiaden model nepoužíva. Podľa všetkého súvisí s prepracovaným bezdrôtovým nabíjaním.

Na internet unikol komponent iPhonu 12

Inžinieri si pri následujúcej generácií jablkového smartfónu dávajú záležať na všetkých detailoch. Novinka dostane pravdepodobne aj funkcie, o ktorých sa až tak často nepíše. Najnovší únik naznačuje, že sa zdokonalí nabíjanie.

Cez čínsku sociálnu sieť Weibo boli zdieľané fotografie, ktoré vyobrazujú záhadný komponent iPhonu 12. V súčasnosti sa nič podobné nenachádza na žiadnom inom Apple zariadení. Bude to teda novinka.

YouTuber EverythingApplePro sa domnieva, že rok 2020 môže priniesť technológiu reverzného nabíjania. Tú sme očakávali už pri iPhone 11 a iPhone 11 Pro, no napokon to nevyšlo.

Fakt, že sa jedná o prvok súvisiaci s dopĺňaním energie potvrdil aj ďalší únik, ktorý ukazuje jeho prítomnosť aj v údajnom originálnom (nabíjacom) púzdre.

Okrem reverzného nabíjania môže ísť o pridanie rýchlejšieho bezdrôtového nabíjania. Súčasné smartfóny od jablkovej spoločnosti podporujú výkon 7,5W. Ten nie je v porovnaní s konkurenciou popravde nič moc. V skorej budúcnosti očakávame aj ďalšie úniky, ktoré by mohli s týmto komponentom súvisieť.

Bez nich sa môžeme stále iba domnievať, akú bude mať tento neznámy diel so sériou magnetov úlohu. Nechajme sa prekvapiť… Aký je váš tip? Napíšte nám ho do komentára.

zdroj

Prečítajte si tiež  Ako funguje nové členstvo Voice Plan pre Apple Music?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.