Na obrazovkách zariadení s iOS si už čoskoro budeme môcť vyskúšať novú hru situovanú do univerza Pána Prsteňov. Očakávaná taktická stratégia je na pláne už nejakú dobu a jej príchod sa nezvratne blíži. The Lord of the Rings: Rise to War nás zavedie do udalostí tretieho veku, v ktorom sa stretneme so známymi postavami z knižnej a filmovej predlohy.

Vývoj strategického titulu má pod palcom NetEase Games v spolupráci s Warner Bros. V hre si budeme môcť vybrať, za ktorú frakciu sa budeme chcieť postaviť, pričom sa dočkáme klasických taktických bojov a stavania usadlostí, ktoré dostanú aj nádych arkádových prvkov.

- Reklama -

GamePlay hry je postavený na báze ťahov, pričom každý z nich bude mať dopad nielen na situáciu na bojovom poli, ale aj na celkové tvarovanie hernej plochy. Vývojári sľubujú dodatky do hry v podobe nových postáv, máp a bojových jednotiek. Okrem ikonických hrdinov, ktorí preslávili známu trilógiu sa však stretneme aj s inými postavami a udalosťami, ktoré opisujú dej ostatných Tolkienových veľdiel.

Hra je momentálne v štádiu predobjednávky, do ktorej sa je možné zapojiť ešte pred oficiálnym príchodom hry. V deň oficiálneho spustenia tak budete upozornený prostredníctvom notifikácie z App Store, že je titul dostupný na stiahnutie. Hra bude samozrejme free to play, čiže zadarmo.

The Lord of the Rings: Rise to War vychádza na iPhone už 24. septembra 2021. Predobjednávku si môžete vyplniť v nasledujúcom okne, po zoskenovaní QR kódu alebo kliknutí na interaktívny odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -