A je to tu! To, na čo sme sa všetci tešili a písali ste nám do správ na facebooku! Počnúc dnešným dňom odštartovali na Slovensku predobjednávky iPhonu SE a 9,7″ iPadu Pro! Ak máš o niektoré z týchto zariadení záujem, tak neváhaj a objednávaj hneď teraz!

Predobjednávky

Zatiaľ čo u našich západných bratov z Českej republiky je možné iPhone objednať (vďaka tomu, že majú online Apple Store), u nás je možné iPhone SE zatiaľ predobjednať. Informovali o tom pred krátkou chvíľkou reseller m:zone, ale aj iné obchody ako napríklad Alza.sk. Preto, ak iPhone naozaj chceš, neváhaj a predobjednávaj!

- Reklama -

iPhone SE predobjednávka svetapple

Ceny iPhone SE

Ako sme už spomínali, od 477€ dostaneš 16GB verziu, ktorú ti ale naša redakcia rozhodne neodporúča. Prečo sa dozvieš v našom článku: Apple sa ženie za ziskom, môže na to ale veľmi doplatiť! Časť 1.  Ďalej si za 64GB verziu zaplatíš od 589€. Čo sú v celku prijateľné ceny, vzhľadom na to, aký “nadupaný” iPhone SE naozaj je.

iPhone SE m zone svetapple

Ceny 9,7″ iPad Pro

Ceny iPadu Pro sa pohybujú od 679€ za základnú 32GB Wi-Fi verziu a končia na 1189€ za 256GB verziu s Wi-Fi + Cellular. Tieto ceny sú približne rovnaké (10€ hore dole) ako v Českej republike.

iPad Pro m zone SvetApple.sk

Dostupnosť zariadení

Pokiaľ si iPhone SE alebo iPad Pro predobjednáš už teraz, budeš vybavený prednostne. Bohužiaľ ani v Alza.sk ani m:zone nás nevedeli informovať o konkrétnom dátume doručenia.

Jediné čo potvrdili je, že budú pracovať na tom, aby to bolo čo najrýchlejšie a budú informovať priamo zákazníkov, ktorí si iPhone SE predobjednali. Určite ťa o všetkých novinkách doručenia týchto nových zariadení budeme informovať!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]