Ako iste viete, spoločnosť Apple dnes spúšťa predobjednávky na úplne nové Apple Watch Series 7, ktoré sa dostanú do predaja skoro mesiac po premiére v rámci eventu California Streaming.

Zariadenie neprináša v porovnaní s predošlou generáciou takmer žiadne technické vylepšenia. Zvýšila sa ale celková odolnosť a displej má výrazne väčšie rozmery. K dispozícii je tak 41 mm a 45 mm verzia.

- Reklama -

Zvyšné komponenty ako procesor, batéria, základná doska či zdravotné senzory sú v podstate rovnaké. Apple síce pôvodne plánovalo revolúciu, no zrejme kvôli výrobným problémom sa z Apple Watch Series 7 stala iba menšia evolúcia.

No a keďže dnes 8. októbra o 14:00 hodine zariadenie vstupuje do oficiálnych predobjednávok, v obchode sa objaví presne o týždeň neskôr a teda 15. októbra.

Apple vyplo Online Store 

V dôsledku týchto noviniek sa spoločnosť Apple rozhodla oficiálne vypnúť Apple Online Store aby mohla uskutočniť všetky prípravy pre používateľov. Je to v podstate tradičný postup, s ktorým sa stretávame rok čo rok.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 sa ukázali na prvých reálnych fotografiách

V prípade, že máte záujem o nové Apple Watch Series 7, hodinky si môžete predobjednať aj u slovenských resellerov. Čím skôr svoju predobjednávku uzavriete, tým je väčšia pravdepodobnosť, že sa ku vám hodinky dostanú už 15. októbra.

Je zrejmé, že Apple trpí nedostatkom kusov. Aj preto sme na tento deň čakali viac ako 3 týždne. Určite teda neváhajte a zostaňte v strehu. O ďalších novinkách vás samozrejme budeme informovať.

Do komentára nám napíšte, či si plánujete kúpiť nové Apple Watch Series 7 a ak áno tak prečo, a z ktorého modelu na ne prechádzate. Sme zvedaví na všetky vaše reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -