Úvod Apple Nabíjačka do vrecka aj pre Apple Watch!

Nabíjačka do vrecka aj pre Apple Watch!

Máš doma hodinky Apple Watch a sem tam cestuješ? V tom prípade asi vieš, že akonáhle ich potrebuješ niekde dobiť, môže s tým byť trošku problém, nakoľko sa nenabíjajú cez klasický Lightning port ale cez špeciálny magnet a magnetickú nabíjačku. Tento problém ale vyriešila firma Griffin, ktorá predstavila špeciálny Power Bank pre Apple Watch, ktorý môžeš zobrať naozaj všade!

Power bank pre Apple Watch

Griffin Travell Power Bank, tak znie presný názov nabíjačky, ktorú spoločnosť vyvinula špeciálne pre hodinky Apple Watch. Každý jeden cestovateľ, ktorý má toto zariadenie na ruke totiž môže mať problém s jeho nabíjaním a tak je tu riešenie, ktoré tento problém jednoducho a priznajme si, že aj elegantne vyrieši. Veľkosť nabíjačky je tak akurát, takže ju schováš kamkoľvek do vrecka a určite ti nebude nikde zavadzať. Výborné je to, že nabíjačka alebo lepšie povedané batéria v nej má kapacitu až 800mAh, čo v preklade znamená, že z nej dokáže svoje hodinky nabiť až 4X, čo ozaj môže stáť za to.

- Reklama -

Táto maličká nabíjačka určená pre Apple Watch bude dostupná až v druhom štvrťroku 2016 takže si na jej kúpu majitelia hodiniek budú ešte musieť chvíľočku počkať. Cena ale už stanovená bola a každý kto bude mať záujem bude musieť vysoliť so svojej peňaženky 69,99$ čo za Power Bank nie je ani náhodou najmenej.

Povedzme si ale na rovinu, táto nabíjačka má v sebe integrované aj magnetické nabíjanie hodiniek a ako poznáme staré známe “za luxus sa platí”, tu to platí dvojnásobne. Nepotrebuješ totiž žiadne káble, len hodinky pripojíš a o pár hodín sú plné energie. Okrem iného Griffin predstavil aj dva nové náramky pre hodinky Apple Watch ako alternatívu k pomerne drahým remienkom od spoločnosti Apple.

Problém ale je, že to čo predstavil tak trošku neukázal a tak nemáme žiadne fotky ani bližšie informácie. Dúfajme teda, že sa ich už čoskoro dočkáme. A v Griffine môžu dúfať, že sa v Apple tento rok nerozhodnú zmeniť spôsob nabíjania Apple Watch. Akonáhle totiž začnú predávať svojú novú nabíjačku, je dosť možné, že na trhu už bude nová generácia hodiniek. Veď uvidíme!

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here