Určite poznáš funkciu nahrávania obrazovky na tvojom počítači, kde si nainštaluješ nejaký program a môžeš vytvárať napríklad tutoriály „ako na to“. Smartfóny to dokážu tiež, dokonca aj tvoj iPhone s tým, že to však nie je celkom jednoduché a musí byť odblokovaný pomocou Jailbreaku. V iOS 11 ale pribudla funkcia, ktorá rieši celý tento problém za teba. Existuje tu nahrávanie obrazovky!

Nahrávanie obrazovky v iOS 11

Je to jedna z najväčších drobností, ktoré sú však pre ľudí veľme dôležité. Apple sa vždy snažilo niečomu podobnému zabrániť, nahrávanie obrazovky v iOS skrátka nebolo možné a ak aj bolo, nebolo to tak jednoduché. Na následujúcom videu ale uvidíš, aké jednoduché to bude s príchodom iOS 11. Už teraz vieme, aké široké možnosti bude mať používanie niečoho podobného. Tým by sme ti chceli naznačiť, že pokiaľ sa chystáš natáčať, respektíve nahrávať videá na obrazovku nezabudni nám ich poslať, môžeme ich zverejniť.

- Reklama -

Pre tých ostatných, ktorí netestujú iOS 11 beta chceme povedať, že už o pár týždňov bude toto prístupné pre každého jedného z vás a funkcia bude rozšírená po celom svete na všetkých zariadeniach s iOS 11!

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.