Len nedávno sme vám priniesli zoznam najlepších filmov Leonarda DiCapria. Dnes pokračujeme výberom najlepších filmov s Dwaynom Johnsonom. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

Jumanji: Vítajte v džungli (Jumanji: Welcome to the Jungle)

Žáner: Dobrodružný / Akčný / Komédia / Fantastický

Štvorica spolužiakov objaví starú hernú konzolu s hrou, o ktorej nikdy predtým nepočuli. Hra zvaná Jumanji ich doslova vtiahne do džungle a čoskoro zisťujú, že sa ocitli v poriadnej šlamastike. Aby sa mohli vrátiť do skutočného sveta, musia sa vydať na najnebezpečnejšie dobrodružstvo svojho života, inak v džungli uviaznu naveky.

Kráčajúca skala (Walking Tall)

Žáner: Akčný / Dobrodružný / Krimi / Dráma

Chris Vaughn, bývalý člen zvláštnych jednotiek americkej armády, sa vracia do mesta, kde vyrastal. Svoje rodné mesto však nachádza v dramaticky zlom stave. V jeho uliciach vládne násilie a drogy. Chris čoskoro zisťuje, že ohniskom všetkých problémov je mieste kasíno. Dwayne Johnson má osud mestečka vo svojich rukách.

Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw (Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw)

Žáner: Akčný / Krimi / Thriller / Komédia

Keď sa spolu po prvýkrát stretli, bola z toho nenávisť na prvý pohľad. Teraz sú proti svojej vôli donútení spolupracovať. Dwayne Johnson, muž zákona a Jason Statham, bývalý agent tajnej služby, majú za úlohu vypátrať a zneškodniť tajnú britskú agentku, ktorá údajne prešla na stranu nepriateľov.

Gant v útoku (Gridiron Gang)

Žáner: Krimi / Dráma / Športový

Sean Porter pracuje ako sociálny kurátor, ktorý organizuje nápravné tábory pre mladistvých delikventov. Trápi ho však to, že väčšina detí sa po pobyte v tábore opäť ocitne vo väzení alebo sa pohybujú na hrane zákona. So svojim kolegom vymyslia plán, vďaka ktorému naučia svojich zverencov disciplíne a zodpovednosti. Je to futbal.

Plán hry (The Game Plan)

Žáner: Rodinný / Komédia / Športovný

Joe Kingman, hráč amerického futbalu, je kráľom každého večierku. Pohŕda rodinným životom a každú noc si užíva spoločnosť inej krásnej ženy. Jeho život sa však zmení v momente, keď mu na dvere zaklope malé dievčatko Peyton, ktoré nikdy v živote nevidel a tvrdí, že je jeho dcéra.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.