Len nedávno sme vám priniesli výber doposiaľ najlepších seriálov, za rok 2021. Dnes pokračujeme výberom najlepších filmov, v ktorých hrá Jennifer Aniston. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

Marley a ja (Marley & Me)

Žáner: Komédia / Rodinný / Romantický / Dráma

Rok: 2008

Mladomanželia John a Jenny sa rozhodnú zaobstarať si rozkošné šteniatko labradora. Marley sa však v priebehu pár týždňov zmení z malého klbka na 50-kilový nezastaviteľný stroj. Príbeh filmu popisuje život strávený so psom, ktorý okrem oslintaných vankúšov a zničeného nábytku, prináša veľa zábavy a lásky.

Lov na exmanželku (The Bounty Hunter)

Žáner: Akčný / Komédia / Romantický

Rok: 2010

Na smoliarskeho lovca odmien, Mila Boyda, sa usmialo šťastie. Dostal za úlohu vystopovať svoju bývalú manželku, reportérku Nicole Hurley a postaviť ju pred spravodlivosť. Domnieva sa, že ho čaká ľahká odmena, ale čoskoro si uvedomí, že to čo sa týka Nicol, nie je nikdy jednoduché. Avšak pokiaľ chcú prežiť, budú musieť spoločne prekonať blížiace sa nástrahy.

My sme Millerovci (We’re the Millers)

Žáner: Komédia / Krimi / Road movie

Rok: 2013

David Burke je bezvýznamný dealer marihuany, ktorý si potrebuje napraviť svoju reputáciu. Aby sa mu to podarilo, musí svojmu dodávateľovi priviesť z Mexika poslednú zásielku. Vymyslí jednoduchý plán. Presvedčí svojich susedov, aby sa vydávali za jeho rodinu. A tak sa Millerovci vydávajú na víkend za južné hranice, aby tam oslávili Deň nezávislosti.

Skús ma rozosmiať (Just Go with It)

Žáner: Komédia / Romantický

Rok: 2011

Plastický chirurg Danny, ktorý chodí s oveľa mladšou učiteľkou zo školy poprosí svoju vernú asistentku Katherine, aby mu pomohla urovnať ďalšie z jeho neuvážených klamstiev. Ako to však býva, lož rodí ďalšiu lož. Keď sa Dannymu vypomstí niekoľko ďalších klamstiev, vložia sa do veci aj Katherinine deti a všetci sa vyberú na spoločnú dovolenku, ktorá im zmení život.

Hra s neverou (Derailed)

Žáner: Thriller / Dráma

Rok: 2005

Keď sa Charles Schine náhodou stretne s Lucindou Harrisovou, okamžite medzi nimi zafunguje vzájomná príťažlivosť. Napriek tomu, že obaja majú svoju vlastnú rodinu, ich city na seba nenechajú dlho čakať. Všetko sa zvrtne v momente, keď do ich hotelovej izby vtrhne muž a začne oboch milencov ohrozovať zbraňou. Ich vzťah sa čoskoro premení v nebezpečnú nočnú moru.

Prečítajte si tiež  Služba Apple TV+ aj napriek veľkej konkurencii stále rastie. Takto sa jej darilo v roku 2023

Rozchod! (The Break-Up)

Žáner: Romantický / Dráma / Komédia

Rok: 2006

Brooke a Gary sa stretli, zamilovali sa do seba až po uši a našli si spoločné hniezdočko láska, v ktorom chceli žiť až do smrti. To by sa im možno aj podarilo, keby sa nezačali nenávidieť. Zámienkou pre ukončenie ich vzťahu je jedna z mnohých banálnych hádok. Problém je však v tom, že ich nový byt patrí obom a ani jeden sa z neho nechce odsťahovať.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -