Len nedávno sme vám priniesli najlepšie novinky, ktoré by ste si mali pozrieť v marci. Dnes pokračujeme výberom doposiaľ najlepších seriálov, za rok 2021. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

Lupin

Žáner: Dráma / Krimi / Mysteriózny

- Reklama -

Je šarmantný, inteligentný, fyzicky zdatný a má veľa šťastia. Príbeh francúzskeho seriálu sa točí okolo zlodeja gentlemana a majstra prestrojení, menom Arsène Lupin, ktorý sa rozhodne vykradnúť slávne múzeum Louvre. Jeho cieľom je získať náhrdelník francúzskej kráľovnej Marie Antoinette, no nebude to vôbec jednoduché.

Hrajú: Oman Sy, Vincent Londez, Shirine Boutella

Bol by to hriech (It’s a Sin)

Žáner: Komédia / Dráma

Píše sa rok 1981 a Ritchie, Roscoe a Colin začínajú žiť v Londýne. Mladí homosexuáli, ktorí sa spočiatku vôbec nepoznajú, zvedie osud dokopy a onedlho spolu začnú zdieľať všetky dobrodružstvá. Svetom sa však šíri nový vírus a životy hlavných hrdinov sú vystavené nebezpečnej skúške.

Hrajú:  Olly Alexander, Lydia West, Nathaniel Curtis

Superman and Lois

Žáner: Akčný / Dobrodružný / Dráma / Sci-Fi

Clark Kent, alias najslávnejší superhrdina na svete a najznámejšia komiksová novinárka Lois Lane sú prinútení čeliť doposiaľ najväčšej výzve v ich živote. Stres, tlak a problémy – tomuto všetkému sú v dnešnej spoločnosti vystavení pracujúci rodičia.

Hrajú: Tyler Hoechlin, Elizabeth Tulloch, Inde Navarrette

Ginny and Georga

Žáner: Dráma / Komédia

Čerstvá vdova Georga Millerová, jej dospievajúca dcéra Ginny a syn Austin sa po rokoch na úteku túžia usadiť. Keď dorazia do malebného novoanglického mestečka Welsburry, zdá sa, že by sa im to mohlo podariť. Georgino veľké tajomstvo z minulosti je však v rozpore s ich prianím.

Hrajú:  Brianne Howey, Antonia Gentry, Diesel La Torraca

Predstierajte, že je to v poriadku (Pretend It’s a City)

Žáner: Dokumentárny / Životopisný

Spoznajte, aký je život v uliciach New Yorku z pohľadu ironickej spisovateľky, humoristky a rozprávačky Fran Lebowitz, u ktorej sa na kus reči zastavil americký filmový režisér, scenárista, producent a herec Martin Scorsese.

Hrajú: Martin Scorsese, Fran Lebowitz, Spike Lee

Cesta svätojánskych mušiek (Firefly Lane)

Žáner: Dráma / Romantický

Kate a Tully sú najlepšie kamarátky od detstva. Priatelia sa už niekoľko desiatok rokov a za tú dobu spolu prekonali množstvo životných skúšok. Avšak, dokáže sa ich puto popasovať so zradou vo forme dlho-skrývaného tajomstva?

Hrajú: Katherine Heigl, Sarah Chalke, Beau Garrett

Night Stalker: Hon na sériového vraha (Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer)

Žáner: Dokumentárny / Krimi

Píše sa rok 1985 a dvaja neúnavní detektívi idú po krku jednému z najslávnejších sériových vrahov v celých amerických dejinách. Mini-serál Night Stalker rozpráva skutočný príbeh o tom, ako bol tento krutý zabijak prenasledovaný a postavený pred súd

Hrajú: Richard Ramirez, Gil Carrillo, Frank Salerno

- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here