Len nedávno sme vám priniesli zoznam najlepších filmov Bradleyho Coopera. Dnes pokračujeme výberom najlepších filmov so Sandrou Bullock. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

Gravitácia (Gravity)

Žáner: Dráma / Thriller / Sci-fi

Sandra Bullock hrá vo filme Gravitácia postavu Ryan Stone, vynikajúcu doktorku a inžinierku, na jej prvej vesmírnej misii. Počas zdanlivo rutinnej výpravy do vesmíru dôjde ku katastrofe. Loď je zničená a jej posádka stratila akýkoľvek kontakt so Zemou. Jediný možný spôsob návratu je pokračovanie do hlbokého a temného vesmíru.

Debinna 8 (Oceans‘ 8)

Žáner: Akčný / Krimi / Komédia / Thriller

Debbie Ocean počas pobytu vo väzení naplánovala najväčšiu lúpež svojho života. Spolu s parťáčkou Lou musia zostaviť tím z najlepších expertiek vo svojom obore. Cieľ lúpeže je jasný – získať diamantový náhrdelník v hodnote 150 miliónov dolárov, ktorý bude na krku svetoznámej herečky Daphne Klugen.

V pasti (Bird Box)

Žáner: Dráma / Horor / Sci-fi / Thriller

Vo svete vládne tajomná sila, ktorá núti ľudí spáchať samovraždu. Sandra Bullcok, ako Malorie, sa spolu so svojimi dvoma deťmi pokúsi utiecť do bezpečia, no podmienkou sú zakryté oči. Čaká ich náročné a nebezpečné dobrodružstvo plné nástrah nepríjemných situácií.

Návrh (The Proposal)

Žáner: Komédia / Dráma / Romantický

Sandra Bullock sa ocitá v roli vplyvnej knižnej redaktorky Margaret, ktorej hrozí deportácia do rodnej Kanady. Vymyslí si, že je zasnúbená so svojim nič netušiacim asistentom Adrewom. Ten súhlasí, že sa na jej divadle bude podieľať, no stanoví si niekoľko podmienok. Čerstvý pár sa vyberá za jeho rodinou na Aljašku a Margaret nemá nič pod kontrolou.

Drsňačky (The Heat)

Žáner: Komédia / Akčný / Krimi

Zvláštna agentka FBI Sarah Ashburn a bostonská policajtka Shannon Mullins sú čisté protiklady. Sarah je ambiciózna, talentovaná a dúfa v ďalšie povýšenie. Naopak svojrázna Sharron vyrastala na uliciach drsného Bostonu. Čo sa stane, keď tieto odlišné predstaviteľky zákona dostanú rozkaz, že spolu musia spolupracovať?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.