Len nedávno sme vám priniesli zoznam najlepších komédií na HBO. Dnes pokračujeme výberom najnapínavejších seriálov na Netflixe. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

Homeland

Žáner: Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller

Dej seriálu sa točí okolo agentky CIA Carrie Mathisonovej a Nicholasa Brodyho, príslušníka námornej pechoty, ktorý je počas misie v Iraku držaný ako vojnový zajatec. Po 8 rokoch ho objaví americká jednotka Delta Force a privedú ho domov. Mathisonová ho však podozrieva, že ho Al-Káida zlomila a stal sa z neho terorista.

Hrajú: Claire Danes, Mandy Patinkin, Rupert Friend

Počet sérií a epizód: 8 / 96

You

Žáner: Krimi / Dráma / Romantický / Thriller

Keď Joe stretne Beck, ide o jednoduché zoznámenie dvoch ľudí, ktorí sa jeden druhému zapáčia. Má to však jeden malý háčik. Joe sa do Beck zamiluje mierne nezdravým spôsobom, ktorý sa prejaví nehanebným stalkingom. Veľmi rýchlo si uvedomí, že je ochotný spraviť naozaj čokoľvek.

Hrajú: Penn Badgley, Elizabeth Lail, Victioria Pedretti

Počet sérií a epizód: 3 / 30

Lupin

Žáner: Dráma / Krimi / Mysteriózny

Je šarmantný, inteligentný, fyzicky zdatný a má veľa šťastia. Príbeh francúzskeho seriálu sa točí okolo zlodeja gentlemana a majstra prestrojení, menom Arsène Lupin, ktorý sa rozhodne vykradnúť slávne múzeum Louvre. Jeho cieľom je ukradnúť náhrdelník francúzskej kráľovnej Marie Antoinette.

Hrajú: Oman Sy, Vincent Londez, Shirine Boutella

Počet sérií a epizód: 1 / 5

Narcos

Žáner: Životopisný / Krimi / Dráma

Kriminálny seriál Narcos je inšpirovaný skutočnými udalosťami, odohrávajúcimi sa v krutom a nemilosrdnom svete kolumbijských drogových kartelov. Dej sa točí okolo Steva Murphyho, agenta DEA, ktorý dostane za úlohu dolapiť legendárneho narkobaróna Pabla Escobara.

Hrajú: Pedro Pascal, Wagner Moura, Boyd Holbrook  

Počet sérií a epizód: 3 / 30

Lost In Space

Žáner: Sci-Fi / Dráma / Dobrodružný

Ekologické znečistenie, vojny a rozpad jednotlivých krajín donútilo vládu spustiť program obývania novej planéty. Rodina Robinsonovcov mala to šťastie, že sa do programu menom Jupiter 24 dostala. Počas cesty za novým domovom je ich stanica napadnutá a Robinsonovci musia bojovať o prežitie.

Hrajú: Mina Sundwall, Molly Parker, Toby Stephens

Počet sérií a epizód: 3 / 30

Prečítajte si tiež  Ďalší iPhone X vo svete?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -