Len nedávno sme vám priniesli zoznam najlepších filmov, v ktorých hrá Keanu Reeves. Dnes pokračujeme výberom najlepších seriálových a filmových noviniek, ktoré si môžete pozrieť na Netflixe. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

Vie o tebe (Behind Her Eyes)

Žáner: Dráma / Mysteriózny / Thriller

Miniséria sleduje slobodnú matku Louise, ktorá sa vďaka rozliatemu pitiu v bare, dostane do veľmi nepríjemnej situácie. „Nevedomky“ sa zamiluje do svojho šéfa, s ktorým neskôr naviaže milostný pomer. Zároveň sa však spriatelí s jeho záhadnou manželkou. Louise sa tak zapletie do zvrátenej a veľmi nebezpečnej hry.

Hrajú: Robert Aramayo, Simona Brown, Eve Hewson

Ako v bavlnke (I Care a Lot)

Žáner: Dráma / Krimi / Thriller

Súdom menovaná zákonná zástupkyňa podvádza svojich klientov. Namiesto toho, aby sa o nich starala, získava nad nimi absolútnu moc. Bezohľadná podvodníčka je presvedčená, že si našla ďalšiu dokonalú obeť – bohatú pani, bez akejkoľvek rodiny. Tá má však v rukáve nečakané eso.

Hrajú: Rosamund Pike, Peter Dinklage, Eiza González

Ginny and Georga

Žáner: Dráma / Komédia

Čerstvá vdova Georga Millerová, jej dospievajúca dcéra Ginny a syn Austin sa po rokoch na úteku túžia usadiť. Keď dorazia do malebného novoanglického mestečka Welsburry, zdá sa, že by sa im to mohlo podariť. Georgino veľké tajomstvo z minulosti je však v rozpore s ich prianím.

Hrajú:  Brianne Howey, Antonia Gentry, Diesel La Torraca

https://www.youtube.com/watch?v=QsacpJwXCO8

Moxie

Žáner: Komédia / Dráma / Hudobný

Vivien je šestnásťročná hanblivá stredoškoláčka, ktorú štve toxická a sexistická atmosféra na jej strednej škole. Inšpiruje sa búrlivou minulosťou svojej matky a vydá sa v jej rebelantských stopách. Zverejní anonymný pamflet proti sexizmu, s ktorým sa denne potýkajú všetky študentky a rozpúta tak revolúciu za rovnoprávnosť.

Hrajú:  Hadley Robinson, Lauren Tsai, Alycia Pascual-Pena

Brave New World

Žáner: Dráma / Sci-Fi

Seriál predstavuje utopickú spoločnosť, ktorá dosiahla mier a stabilitu zákazom monogamie, súkromia, peňazí, rodiny a histórie samotnej. Z ďalekých krajov však dorazí neznámy rebel a obyvatelia Nového Londýna začínajú spochybňovať pravidla zdanlivo utopického sveta. Seriál je voľne založený na rovnomennej novele od spisovateľa Aldousa Huxleyho.

Hrajú: Alden Ehrenreich, Jessica Brown Findlay, Harry Lloyd

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.