Len nedávno sme vám priniesli 10 najlepších mysterióznych filmov. Dnes pokračujeme výberom najlepších seriálových a filmových noviniek, ktoré si môžete pozrieť na Netflixe. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

Yes Day

Žáner: Rodinný / Komédia

Manželský pár sa rozhodne, že namiesto obvyklého „nie“, bude pre zmenu svojim deťom hovoriť „áno“ aj na tie najdivokejšie nápady. 24 hodín nevyspytateľne bláznivej zábavy na seba nenechá dlho čakať.

Hrajú: Jennifer Garner, Jenna Ortega, Édgar Ramírez

Príležitostní detektívovia z Baker Street (The Irregulars)

Žáner: Dráma / Krimi / Mysteriózny

Partia vyvrheľov pomáha doktorovi Watsonovi a jeho tajomného spoločníkovi Sherlockovi Holmesovi s vyšetrovaním série nadprirodzených zločinov, ktoré sa odohrávajú vo viktoriánskom Londýne.

Hrajú: Henry Lloyd-Hughes, Royce Pierreson, Clarke Peters

Madam Claude

Madam Claude je vplyvná žena žijúca v Paríži 60-tych rokov, ktorá má pod palcom nielen svet prostitúcie. Na scénu však dorazí bohatá mladá žena, ktorá môže všetko zmeniť.

Hrajú: Karole Rocher, Garance Marillier, Roschdy Zem

Kto zabil Saru ? (Who Killed Sara?)

Žáner: Dráma / Krimi / Mysteriózny / Thriller

Álex chce za každú cenu dokázať, že na neho hodili sestrinu vraždu. Neváha a začína sa mstiť. Rozhodne sa vytiahnuť na svetlo sveta mnoho viac než len meno skutočného páchateľa.

Hrajú: Juan Carlos Remolina, Manolo Cardona, Ana Lucía Domínguez

https://www.youtube.com/watch?v=hfikdvpj228

Mizerná jazda (Bad trip)

Žáner: Komédia

Dej filmu je postavený na drsných, nečakaných vtípkoch, ktoré dvaja najlepší kamaráti skúšajú na náhodných okoloidúcich na svojej ceste po New Yorku. Všetko si natáčajú na skrytú kameru.

Hrajú: Eric André, Lil Rel Howery, Tiffany Haddish

Had (The Serpent)

Žáner: Krimi / Thriller

Neľútostný vrah Charles Sobhraj, známý ako Bikini Killer, si v 70. rokoch cielene vyberal svoje obete spomedzi turistov zo západu, ktorí objavujú juhovýchodnú Áziu. Seriál je natočený podľa skutočných udalostí.

Hrajú: Jenna Coleman, Tahar Rahim, Chicha Amatayakul

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.