Len nedávno sme vám priniesli zoznam najlepších filmov za rok 2020. Dnes pokračujeme výberom najočakávanejších filmov v roku 2021. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

Black Widow

Natasha Romanoff, alias Black Widow, je naprieč celým svetom prenasledovaná nezastaviteľným zabijakom Taskmasterom, ktorý má jedinú úlohu – zničiť ju. Zároveň sa musí vysporiadať so skupinou veľmi nebezpečných ľudí, ktorí odhalili jej takmer zabudnutú minulosť. Premiéra filmu je naplánovaná na 7. máj.

Hrajú: Scarlett Johansson, Florence Pugh, Rachel Weisz

Jungle Cruise

Film sleduje príbeh zo začiatku 20. storočia. Frank, kapitán lode, sprevádza vedkyňu Lily a jej mladšieho brata počas ich pátrania po Strome živote. Dobrodružná výprava do srdca amazonskej džungle je inšpirovaná slávnou atrakciou v zábavnom parku Disneland. Premiéra filmu je naplánovaná na 30. júl.

Hrajú: Dwayne Johnson, Emily Blunt, Jesse Plemons

Last Night in Soho

Dej sa sústreďuje okolo mladého dievčaťa, ktorého obrovskou vášňou je módny dizajn. Záhadne sa prenesie v čase a ocitá sa v 60. rokoch 20. storočia. Čoskoro zisťuje, že Londýn okolo roku 1960 nie je taký, aký sa zdá. Premiéra filmu je naplánovaná na 23. apríl.

Hrajú: Anya Taylor-Joy, Diana Rigg, Matt Smith

No Time to Die

James Bond skončil aktívnu službu a užíva si zaslúžený oddych na Jamajke. Teda iba dovtedy, kým sa neukáže jeho starý priateľ zo CIA s prosbou o pomoc. Agent 007 zisťuje, že táto misia bude ešte zradnejšia, než sa na začiatku zdalo. Premiéra filmu je naplánovaná na 2. apríl.

Hrajú: Daniel Craig, Rami Malek, Ana de Armas

The Suicide Squad 2

Fanúšikovia DC komiksov sa majú na čo tešiť. Už čoskoro sa dočkáme pokračovania úspešnej komiksovej adaptácie Suicide Squad. Tvorcovia sľubujú, že pôjde o nový koncept filmu so superhrdinami. Premiéra je naplánovaná na 6. august.

Hrajú: Margot Robbie, Joel Kinnaman, Idris Elba

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

Milovníci hororov sa môžu tešiť na pokračovanie úspešnej série V zajatí démonov. Skúsení vyšetrovatelia paranormálnych javov Ed a Lorraine pracujú na jednom z najzaujímavejších prípadov ich kariéry. Chlapec obvinený z vraždy tvrdí, že je posadnutý démonom. Premiéra filmu je naplánovaná na 4. jún.

Hrajú: Vera Farmiga, Patrick Wilson, Julian Hilliard

https://www.youtube.com/watch?v=0rySKUayGh4

The Hitman’s Wife’s Bodyguard

Dej sa odohráva 4 roky po udalostiach pôvodného filmu Zabijakov osobný strážca. Bodyguard Michael Bryce a zabijak Darius Kinclaid sú naďalej priatelia a spoločne sa vydávajú za novým dobrodružstvom s cieľom ochrániť Dariusovu ženu Soniu. Premiéra filmu je naplánovaná na 20. august.

Prečítajte si tiež  3 tipy pre lepšiu výdrž batérie v iOS 8! (2)

Hrajú: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek

https://www.youtube.com/watch?v=vz6GGdOcGfE&t=12s

Cruella

Dej filmu sa odohráva v 70. rokoch 20. storočia v Londýne. Cruella de Vill je mladá módna návrhárka, ktorá je posadnutá psou, a najmä dalmatínskou srsťou. Zájde to až tak ďaleko, že sa z nej stne bezohľadná a desivá legenda. Premiéra je naplánovaná na 28. mája.

Hrajú: Emma Stone, Emma Thompson, Paul Walter Hauser

Deep Water

Vic a Melinda tvoria manželský pár, z ktorého vyprchala všetká láska. Postupom času proti sebe začnú hrať nebezpečné hry, ktoré budú mať smrteľné následky. Film je inšpirovaný rovnomenným románom spisovateľky Patricie Highsmithovej z roku 1957. Premiéra je naplánovaná na 13. august.

Hrajú: Ana de Armas, Ben Affleck, Finn Wittrock

https://www.youtube.com/watch?v=HRBDzRio80A

A Quiet Place: Part II

Nikto nevie čo sú zač ani odkiaľ prišli. Vie sa len to, že majú mimoriadne vyvinutý sluch a aj ten najslabší zvuk okamžite priláka ich pozornosť. Evelyn, ktorá zostala sama s tromi deťmi, sa vydáva na nebezpečnú cestu s cieľom nájsť niekoho, kto im pomôže. Premiéra filmu je naplánovaná na apríl.

Hrajú: Emily Blunt, Cillian Murphy, Noah Jupe

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.