Spoločnosť Apple si pre nás opäť prichystala ďalšiu Activity Challenge, do ktorej sa môže zapojiť každý majiteľ ľubovoľného modelu hodiniek Apple Watch. Už budúci týždeň 8. marca oslávi Apple Medzinárodný deň žien novou výzvou na aktivity, vďaka ktorej môžu používatelia získať nový limitovaný odznak a sadu animovaných nálepiek pre iMessage.

Rovnako ako všetky výzvy na aktivity, aj výzvu na MDŽ bude sprevádzať ocenenie, ktoré si môžete pozrieť v aplikácii Fitness a séria animovaných nálepiek, ktoré môžete použiť v aplikácii Správy.

Spoločnosť Apple poskytuje Výzvu aktivity na Medzinárodný deň žien každoročne, pričom ju často sprevádza ďalší obsah s tematikou tohto sviatku v obchode App Store alebo aplikácii Apple TV či ďalších jablkových platforiem. Uvedené nálepky pre túto výzvu si môžete prezrieť nižšie v článku.

Výzva k MDŽ Apple WatchVýzva k MDŽ Apple Watch

Výzva k MDŽ Apple WatchVýzva k MDŽ Apple Watch

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  iPhone 14 Pro Max je po zľave extrémne lacný. Prečo sa práve teraz oplatí kúpiť?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -