Ako zrušiť predplatné Apple Music?

Služba Apple Music bola spustená v roku 2015 a dnes v nej nájdete cez 70 miliónov skladieb z celého sveta. K dispozícii je vo viacerých balíčkoch predplatného, aby bola k dispozícii naozaj pre každého.

Študenti napríklad platia na Slovensku len 2,99€/mesačne, pričom za túto sumu získavajú prístup aj do platformy Apple TV+. Ak ste bežným používateľom, Individuálny balíček vás vyjde na 5,99€/mesačne. Na záver tu máme Rodinné predplatné za cenu 8,99€/mesačne, kde dokážete pridať až 6 členov.

Pokiaľ ste Apple Music ešte nevyskúšali, spoločnosť Apple vám ponúka veľkorysé 3 mesiace zadarmo, počas ktorých môžete počúvať hudbu od výmyslu sveta. Ak vám to náhodou nebude vyhovovať, všetko sa dá samozrejme ľahko zrušiť.

  • Otvorte Nastavenia na svojom iPhone/iPade.
  • Vo vrchnej časti kliknite na svoje meno.
  • Pokračujte tlačidlom Odbery.
  • Nájdite tu Apple Music.
  • V spodnej časti vyberte Zrušiť predplatné alebo Zrušiť skúšobnú verziu.
  • Hotovo.

Na záver si dovolíme doplniť, že v galérii bol celý postup demonštrovaný na službe Apple TV+. Postup pre Apple Music je však úplne rovnaký. Napíšte nám do komentára, ktorú streamovaciu platformu používate vy. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  Windows bude možné spustiť aj na iPade. Pozrite sa ako!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.