iPad od spoločnosti Apple je mimoriadne praktické zariadenie, ktoré sa predáva vo viacerých verziách. Používatelia si veľakrát kupujú tie najdrahšie z nich, pričom sami netušia, že to býva úplne zbytočné, keďže väčšinu z funkcií, ktoré im ponúkajú nikdy nevyužijú. Ak chcete dostupný a šikovný iPad na bežné činnosti, 9. generácia ja správnou voľbou. Okrem toho, že ju kúpite v zľave, vám vydrží dlhé roky a ponúkne veľa zábavy.

Aj keď má už starší dizajn, nenechajte sa ním oklamať. iPad 9. generácie, ktorý má 10,2″ Retina displej s vysokým rozlíšením, prišiel na trh v septembri 2021. Do vienka dostal podporu pre Apple Pencil, výkonný procesor A13 Bionic a tiež Touch ID či fotoaparát vpredu aj vzadu.

Čo sa týka ceny iPadov, tá sa pri štandardných modeloch pohybuje ďaleko za hranicou 600 €, čo nie je práve najmenej. Základný iPad však môžete zohnať už od 419 € a po kliknutí na tento odkaz ho dokonca kúpite za 349 € u autorizovaného predajcu spoločnosti Apple.

iPad 9
Zdroj: YouTube / Max Tech / LaPcheck (úprava redakcie)

Vďaka zľave ušetríte krásnych 70 € a získate zariadenie, ktoré je ako stvorené na každodenné pozeranie filmov alebo videí, čítanie článkov, kníh alebo príspevkov na sociálnych sieťach či hranie hier.

iPad 10. generácie je nástupca. Aj keď je modernejší, podľa nás sa neoplatí 

iPad 10 slovensko
Zdroj: 9to5mac (úprava redakcie)

Do pozornosti tiež dávame, že tento základný iPad dostal koncom minulého roka svojho nástupcu, ktorý je označovaný ako iPad 10. generácie.

Ten je vybavený modernejším dizajnom, výkonnejším procesorom A14 Bionic, 10,5″ edge-to-edge displejom (ktorý ale nie je laminovaný) či USB-C konektorom. A aj keď je to všetko pekné, Apple si za to necháva poriadne zaplatiť.

iPad 10. generácie sa štandardne predáva od 579 €, pričom po kliknutí na tento odkaz ho kúpite najlacnejšie od 559 €. V porovnaní s predchodcom teda zaplatíte až o 210 € viac a v praxi nezískate okrem o čosi modernejšieho dizajnu a trochu výkonnejšieho procesora prakticky nič navyše.

My teda stále odporúčame nákup staršej verzie, ktorá vám dá za podstatne menej peňazí veľmi podobnú pridanú hodnotu. Z nášho pohľadu sa skrátka oplatí viac.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple chce šokovať svet s novým skladacím zariadením. Obľúbený iPad môže kvôli nemu skončiť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -