Ako iste viete, spoločnosť Apple zverejnila pozvánku na nadchádzajúcu udalosť, ktorá sa bude týkať predstavenia iPhonu 12 a ďalších produktov. V tomto článku vám ukážeme, ako si môžete pridať do kalendára pripomienku pomocou jediného kliknutia.

Pripomienka v kalendári na predstavenie iPhonu 12

Technologický gigant myslí naozaj na všetko. Pokiaľ nechcete zmeškať najdôležitejší event tohto roka, pridajte si pripomienku priamo do kalendára. Nie je to nič náročné a zvládnete to jediným kliknutím na tento odkaz. Upozorňujeme ale, že článok musíte otvoriť v Safari. Pokiaľ ste sa k nemu dostali napríklad cez náš Facebook, nebude vám to fungovať.

Videoprezentácia bude spustená už 13. októbra 2020 o 19:00 nášho času. Technologický gigant neukáže iba iPhone 12 ale aj ďalšie produkty. Očakávame tak napríklad nový HomePod, slúchadlá AirPods Studio, novú Apple TV, prívesky AirTag či prvý Mac s procesorom Apple Sillicon.

Bližšie podrobnosti zatiaľ nie sú známe a tak môžeme len tipovať a čakať. Do predstavenia ostáva týždeň. Možno počas neho získame viac informácií. Nechajme sa prekvapiť. Tešíte sa?

Prečítajte si tiež  Nový zaujímavý patent Apple
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.