Presne podľa plánov. Technologický gigant práve rozoslal pozvánky na nadchádzajúci udalosť, na ktorej sa predstaví iPhone 12 a ďalšie produkty. Všetko bude prebiehať online formou rovnako ako v septembri pri Apple Watch a iPadoch. Prečítajte si viac

Predstavenie iPhonu 12 a ďalších produktov

Zdá sa, že úniky a špekulácie neklamali. Apple práve zverejnilo dátum predstavenia nového iPhonu 12. Udalosť sa odohrá už 13. októbra 2020 o 19:00 nášho času. Ani v tomto prípade sa nedočkáme tradičného eventu za prítomnosti novinárov. Všetko bude prebiehať na diaľku, pomocou dopredu natočeného videa.

- Reklama -

Apple tento koncept vyskúšalo na WWDC 2020 a tak isto na prvom Apple Evente v septembri. Nový štýl prezentácie je síce trochu iný, no zároveň prináša ďalšie možnosti, ako zaujať diváka.

Na obálke pozvánky môžete vidieť nápis “Hi, Speed”. Ten odkazuje pravdepodobne na extrémne výkonný čip A14 Bionic a takisto podporu 5G siete pre iPhone 12. Logo Applu sa nachádza v záhadných kruhoch. Trochu nám pripomínajú displej klasického Home Podu. Práve dnes sme písali článok, že sa možno dočkáme jeho ďalšej generácie.

Apple môže ukázať aj nové slúchadlá (pre použitie cez hlavu) AirPods Studio, prívesky AirTag, prepracovanú nabíjačku AirPower či MacBook (alebo iMac?) s procesorom Apple Sillicon. Nechajme sa prekvapiť. Udalosť budeme sledovať a o všetkom vás informovať. Na ktorý produkt sa tešíte najviac?

Doplnené: Prečítajte si náš článok, ako si tento event pridať do kalendára jediným kliknutím.

zdroj

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

6 KOMENTÁRE

  1. Hmm
    Fakt to ide iba cez Safari. Tak som dlho hľadal ten “správny” prehliadač na mojom iPhone a nakoniec som ho našiel vyskúšal som to zavrel.
    Mohli to urobiť i pre ostatné prehliadače, aspoň pre tie čo majú väčšinový trhový podiel.
    Nechápem, prečo sa Apple hrá stále iba na svojom piesočku. Už sú s tým trapní.

  2. Už od januára čakáme na iP12 mimi a tešil som sa na tento event, škoda že ho nedali o týždeň skôr alebo neskôr, práve budúci týždeň mám poobednú zmenu a nebudem to vidieť 🙁
    Róbert bude sa to dať pozrieť na Apple tv cez tu apku Apple event aj neskôr alebo iba LIVE?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here