Uznávame, nielen Apple má fantastické reklamy, ale darí sa aj iným spoločnostiam, ako napríklad konkurenčnému Samsungu, ktorého posledná reklama dokázala dojať celý svet. K dnešnému dňu má už 42 miliónov zhliadnutí. Pozri sa, ako je chlapík na technickej podpore ochotný predrať sa tým najhorším, len aby opravil televízor!

Samusng a jeho reklama

Nová reklama od Samsungu je skutočne dojemná a pritom nebolo potrebného ani príliš veľa. V Indií sa môže stať, že niekto žije v ťažko dostupných miestach, no takému Samsungu to očividne nerobí problém. Chlapík na technickej podpore potreboval pomôcť dievčatku s televíziou, a tak sa vydal na cestu, ktorá teda nebola jednoduchá ani pre veľké terénne SUV a nie to už pre jeho malú dodávku. Reklama však týmto nekončí, akonáhle sa dostane chlapík k dievčatku, zistí niečo veľmi dojemné. Pozri si celé video. Samozrejme, že sme web, zaoberajúci sa tématikou Apple, ale sem tam proste musíme napísať aj o iných spoločnostiach. Čo na reklamu hovoríš ty?

- Reklama -

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here