Chcete si kúpiť bezdrôtové slúchadlá s fantastickým zvukom, ktoré ponúkajú extrémny výkon, moderné funkcie, elegantný dizajn a hlavne férovú cenu? V tom prípade si môžete zaobstarať Nothing Ear 2, ktoré konkurujú AirPods Pro 2. generácie. Kúpiť sa dajú za fantastickú cenu.

Nothing Ear 2 disponujú 11,6 mm dynamickými meničmi a podporou Hi-Res audio, vďaka čomu máte istotu, že sa do vašich uší dostane ten najkvalitnejší zvukový výstup. Rovnako tak podporujú kodeky AAC, SBC, LHDC 5.0 a ku smartfónu sa pripájajú cez Bluetooth 5.2. Výrobca v Nothing Ear 2 použil aj veľmi účinné ANC (aktívne potláčanie okolitého hluku), ktoré vás odizoluje od okolitého sveta.

Nothing Ear 2 nepatria medzi najlacnejšie slúchadlá na trhu, no na to sa ani nehrajú. Ich cieľom je účinne konkurovať AirPods Pro 2. generácie a to sa im celkom darí. Zariadenie po kliknutí na tento odkaz kúpite za 149 €, čo je absolútne fantastická ponuka. Disponuje aj automatickou detekciou ucha (po vybratí slúchadiel sa prehrávanie zastaví) a váha každého slúchadla je len 4,5 gramu.

Nothing Ear 2
Zdroj: Nothing

Len pre porovnanie, AirPods Pro 2. generácie od spoločnosti Apple sa štandardne predávajú od 299 €, no po kliknutí na tento odkaz ich kúpite od 238 €. Aj tak je to ale o skoro 90 € viac v porovnaní s Nothing Ear 2, ktoré sa predávajú za zhruba rovnakú cenu, ako AirPods 3. Tie však nemajú ANC, štuple a taktiež ponúkajú horšiu výdrž.

Ergonomický dizajn a skvelá výdrž batérie s rýchlym nabíjaním 

Nothing Ear 2
Zdroj: Nothing

Nothing pri vývoji slúchadiel Ear 2 myslel aj na ich ergonomický dizajn, ktorý je doplnený štupľami. Vďaka tomu vyzerajú a tiež sa nosia veľmi podobne, ako AirPods Pro od spoločnosti Apple.

Slúchadlá sa tiež chvália skvelou výdržou batérie. Vydržia až 6,3 hodiny nepretržitého počúvania hudby, pričom ich nabíjacie puzdro ponúka energiu na ďalších 30 hodín používania. Aby toho nebolo málo, Nothing Ear 2 majú k dispozícii aj rýchlo-nabíjanie. Už za 10 minút budete mať dostatok kapacity v batériách, aby ste mohli počúvať hudbu po dobu 8 hodín.

Na puzdre sa nachádza USB-C konektor a slúchadlá sú odolné voči vode, prachu a potu vďaka norme IP54. Ak vás teda Nothing Ear 2 aspoň trochu zaujali, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku. Z nášho pohľadu je to vynikajúca voľba a hlavne alternatíva pre AirPods Pro 2. generácie. Rozhodnutie, či si ich kúpiť, alebo nekúpiť však nechávame na vás. Každý si to predsa musí zvážiť sám.

Prečítajte si tiež  JBL Xtreme 3 výrazne zlacnel. Ponúka brutálny zvuk, odolnosť IP67 aj dlhú výdrž batérie
Nothing Ear 2
Zdroj: Nothing

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -