Pokiaľ hľadáte kvalitné bezdrôtové slúchadlá za zaujímavú cenu, Nothing Ear 2 by mohli splniť všetky vaše očakávania. Zariadenie s atraktívnym dizajnom to má namierené priamo proti AirPods Pro 2. generácie, no jeho veľká konkurenčná výhoda je cena postavená na oveľa nižšej úrovni.

Nothing Ear 2 sú vybavené 11,6 mm dynamickými meničmi, ktoré podporujú aj Hi-Res audio. Pokiaľ teda máte radi ten najkvalitnejší zvukový výstup, s týmto slúchadlami si ho môžete užívať naplno v rámci koedkov AAC, SBC, LHDC 5.0. Na konektivitu slúži technológia Bluetooth 5.3 a štandardom je aj aktívne potláčanie okolitých hlukov (ANC), ktoré v prípade Nothing Ear 2 funguje veľmi spoľahlivo.

Aj keď sú Nothing Ear 2 považované za dostupné, zďaleka to neznamená, že by boli príliš lacné. Výrobca si veľmi dobre uvedomuje ich hodnotu a preto ich predáva za adekvátnu sumu. Po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 149 €, čo nám príde vzhľadom na ich schopnosti férové.

Nothing Ear 2
Zdroj: YouTube / Joshua Chang / Mike O’Brien (úprava redakcie)

Netreba totiž zabúdať, že slúchadlá sú premyslené do posledných detailov a obsahujú napríklad aj detekciu vloženia do ucha. Prekvapí dokonca aj váha, ktorá sa pohybuje len na úrovni 4,5 gramu. Ak pôjdete niekam športovať, zrejme zabudnete, že ich práve používate.

Voči tomu tu máme priamo postavené AirPods Pro 2. generácie od spoločnosti Apple, ktoré tento technologický gigant štandardne predáva za dvojnásobok. Bežná cena je až 299 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ich zoženiete už za 237 €.

Nothing Ear 2 vs AirPods Pro
Zdroj: YouTube / Max Tech

Stále sa však bavíme o sume, ktorá je skoro o 80 € vyššia, ako by ste zaplatili pri Nothing Ear 2. Len pre zaujímavosť, tieto konkurencieschopné a technicky nabité slúchadlá sa pohybujú v cene, v ktorej Apple ponúka len AirPods 3 s podstatne horším zvukom a bez ANC. A to stojí za zamyslenie. Na druhej strane vám tu však bude trochu chýbať dokonalá kompatibilita, no to je malá daň za to, že si kúpite zariadenie od iného výrobcu.

Nothing Ear 2 majú brutálnu výdrž batérie a nevadí im dokonca ani voda 

Nothing Ear 2
Zdroj: Nothing

A ak ste si mysleli, že sme s pozitívnymi informáciami o Nothing Ear 2 skončili, tak ste na veľkom omyle. Tieto bezdrôtové slúchadlá majú totiž ergonomický navrhnutý dizajn zakončený silikónovými štupľami, vďaka čomu perfektne držia vo vašich ušiach a nebudú vás ani trochu tlačiť.

Zariadenie má tiež dobrú výdrž batérie. Až 6,3 hodiny dostanete v rámci slúchadiel a ďalších 30 hodín budete mať k dispozícii v nabíjacom puzdre. Samozrejmosťou je aj funkcia rýchleho nabíjania, vďaka ktorej doplníte do slúchadiel už po 10 minútach dostatok energie na to, aby ste mohli svoju obľúbenú hudbu počúvať na 8 ďalších hodín.

Prečítajte si tiež  Diablo Immortal vstupuje do uzavretej bety. Príchod hry je znova o niečo bližšie
Nothing Ear 2
Zdroj: Nothing

O konektivitu sa v tomto prípade stará vstavaný USB-C konektor a aby toho nebolo málo, Nothing Ear 2 nepoškodí voda, pot, ale ani prach, pretože sú certifikované podľa normy IP54.

Ak vás teda slúchadlá zaujali, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za najvýhodnejšie ceny na Slovensku. Z nášho pohľadu ide o zaujímavú alternatívu pre AirPods Pro 2. generácie, ktorú by bola škoda prehliadať. Čo na ne hovoríte vy?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -