Spoločnosť Apple je určite známa nielen svojimi produktami, reklamami či obrovskými Apple Store predajňami, do ktorých sa chodia ľudia niekedy len tak poprechádzať ale aj tým, že jej eventy a predstavovania nových produktov sleduje online rádovo niekoľko desiatok tisíc ľudí. Apple proste chce, aby ľudia sledovali takéto udalosti. Preto vyvíja aj rôzne aplikácie.

Nová aplikácia pre Apple TV – aby ti neušiel nový event.

Apple TV je ešte stále pomerne horúca novinka, ktorá bola síce predstavená minulý rok v septembri ale Apple ju totálne prekopalo, a tak môžeme hovoriť, že ide o celkom nový produkt. Toto zariadenie najnovšie podporuje aj aplikácie, čo určite potešilo nejedného hráča, ktorý si svoje obľúbené tituly chcel zahrať aj doma na telke, no PlayStation kupovať nechcel, nakoľko má Apple TV a využíva ju primárne na sledovanie videoobsahu.

- Reklama -

O tom presne táto malá krabička je, ide tu najmä o obsah, ktorý sa premieta viacmenej online. Nájdeme tu napríklad služby ako Netflix, iTunes Store, kde si môžeš zakúpiť či požičiať film (hoci za pomerne vysoký poplatok). Tiež tu nájdeme aj aplikáciu ako je YouTube, hoci na YT asi filmy sledovať nebudeš. Nájdeš t amale milióny fantastických videí, ktorými si môžeš spríjemniť deň.

Apple TV - svetapple.sk

A keďže je Apple TV na to, aby si na nej sledoval šou a každá Apple prezentácia tak trochu šou je, kompetentní v tejto spoločnosti sa rozhodli, že vyvinú špeciálnu aplikáciu práve pre Apple TV, ktorá umožní bez problémov sledovať online konferencie ako napríklad najnovšiu Apple Keynote.

Apple MacBook MJY32CZ/A môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Len tak mimochodom celý event začína už 21.3.2016 a ty ho budeš môcť sledovať online už o 19:00 nášho času. Uvidíme na ňom to, ako Apple predstaví menší iPad Pro s 9,7″ displejom, iPhone SE a tiež možno nejaký ten nový MacBook poprípade aj Apple Watch s označením “S”. Vyzerá to teda, že sa máme skutočne na čo tešiť a keďže sme pravý “Svet Apple” všetko ti prinesieme s online komentárom!

Apple TV - svetapple.sk

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.