Možno aj tvoj iPhone podporuje funkciu Live Photos, vďaka ktorej nielen fotíš, ale aj vytváraš krátke videá. Dá sa povedať, že sú to „gify“, ktoré však gifmi nie sú, pretože Live Photos majú vlastný formát podporovaný len malým množstvom sociálnych sietí či iných služieb. Najnovšie však Google urobil krok, ktorý sprístupní a vylepší Live Photos pre všetkých.

Nová appka od Googlu vylepšuje Live Photos

Hold, stáva sa, že konkurencia v podobe spoločnosti Google vytvorí nástroj, ktorý Live Photos zdokonalí a stanú sa plynulejšími a prirodzenejšími. Nová aplikácia Motion Stills, ktorá je v App Store len krátko ti skutočne Live Photos vylepší, no vedz však, že ozajstný efekt zlepšenia si vyžaduje vhodnú Live Photo.

- Reklama -

Motion Stills pracujú podobne a vytvárajú efekt, ktorý je dobre známy používateľom aplikácie Hyperlapse od Instagramu. Nehovoriac o tom, že Instagram má aplikáciu, ktorá vytvára pohyblivé fotky ako Live Photos, no už ako plnohodnotné gify. S novinkou od Google však môžeš upravenú Live Photo vložiť medzi ďalšie a tak vytvoriť krátky film svojich spomienok či zážitkov.

Stiahnuť: Motion Stills

motion stills google iphone apple

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -