Spoločnosť Apple má vo svojej širokej ponuke stále jeden produkt, ktorý nebol updatovaný už niekoľko rokov. Máte pravdu. Týmto produktom je práve Apple TV, ktorá bola zo začiatku považovaná za hobby produkt, no pri obrovskom záujme už určite hobby produktom nie je. V súčasnosti však potrebuje generačnú obmenu a tá by mala prísť už o mesiac na WWDC 2015!

Apple TV

Nová Apple TV by mala byť predstavená už na budúci mesiac. Poviete si, že takýchto správ sa denne objaví milión a je veľmi nepravdepodobné aby Apple predstavil Apple TV už za mesiac. Lenže s touto správou neprichádza žiaden nedôveryhodný zdroj ale rovno magazín The New York Times, ktorý sa odvoláva na svoje kvalitné zdroje. Podľa chlapcov z NYT bude nová generácia Apple TV predstavená už budúci mesiac počas WWDC 2015, kedy príde po boku iOS 9, ktoré má byť najstabilnejším mobilným operačným systémom vôbec!

Trackpad!

Okrem toho, že sme sa dozvedeli, kedy bude možno predstavená nová generácia Apple TV, sme sa dozvedeli aj to, že nová Apple TV by mala ponúknuť Trackapd pre lepší pohyb v menu zariadenia. Okrem trackpadu by tu mali pribudnúť aj dve nové tlačidlá na jeho bokoch pre lepšiu ovládateľnosť. Celý trackpad by sa mal nachádzať na vynovenom ovládači, ktorý bude štandardne dodávaný k Apple TV.

Prečítajte si tiež  Do Apple TV+ už čoskoro dorazí druhá séria seriálu See. Pozrite si nový trailer!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.