Magic Keyboard 2 vyšla len pred pár dňami a jej vlastnosti zas až tak revolučné neboli. Dočkala sa síce miernej zmeny dizajnu, ale hlavnou zmenou a hlavne vítanou novinkou bola určite integrovaná batéria, ktorá je schopná za 2 minúty nabíjania spojazdniť celý produkt až na 9 hodín fungovania. Na svete je už aj prvé Unboxing video spolu s porovnaním s predošlou generáciou. Pozri si tú zmenu.

Unboxing

Na internete sa objavilo prvé unboxing video novej Apple wireless Magic Keyboard 2, ktorá ponúka integrovanú batériu s výdržou na plné nabitie až 1 mesiac. Dizajn klávesnice sa mierne pozmenil, ale musíme Apple kvitovať, že len k lepšiemu. Jedinú vec by sme ale spoločnosti Apple určite vytkli a to je absencia podsvietenia klávesnice.  To sa žiaľ Applu do nej nepodarilo integrovať, pravdepodobne kvôli malému priestoru na batériu. Nevadí, biele klávesy budú hádam dosť jasné aj v zhoršených svetelných podmienkach. V tme nám na klávesnicu zasa posvieti jas z obrazovky iMacu.

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.