Apple je spoločnosť, ktorá jednoznačne nechce zaostávať za svojou konkurenciou, čo sa jej samozrejme darí aj vďaka jej rýchlemu expandovaniu. Dôkazom toho je aj to, že nová pobočka Jablkovej spoločnosti vyrastie v Cambridge, čo v technologickej reči znamená anglické Sillicon Valley.

Nová pobočka

Nová pobočka Apple by sa mala nachádzať blízko Cambridgskej univerzity a teda na veľmi strategickom mieste. Do všetkých kancelárií by sa malo zmestiť približne 20-40 zamestnancov. Dôvod, prečo Apple otvára túto pobočku je prostý. V Cabridge by malo časom sídliť okolo 1000 technologických spoločností, čo je rozhodne dôvod na to, aby s nimi Apple mohlo nadviazať istú väzbu či kontakt. Navyše na Cambridgskú univerzitu chodilo do dnešného dňa až 61 nositeľov Nobelovej ceny. Mať po boku mozgy z tejto univerzity teda nemusí byť vôbec na škodu!

cccc

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.