Spoločnosť Apple je najväčším výrobcom bezdrôtových hodiniek na svete a nie je to náhoda. Technologický gigant z Cupertina má dnes v ponuke hneď niekoľko modelov, ktoré disponujú moderným dizajnom, zaujímavými snímačmi a tiež funkciami. Pokiaľ si robíte zálusk na úplne nové Apple Watch Series 9 alebo Apple Watch Ultra 2, teraz ich viete získať za rozumné peniaze.

Oboje zariadenia priniesli medzigeneračné zmeny, v rámci ktorých sa do nich dostal výkonnejší procesor S9 spolu s väčšou, až 64 GB internou pamäťou. Nový čip zariadeniu zabezpečí dlhoročnú podporu, rýchle reakcie a tiež fakt, že na Apple Watch budete schopní spúšťať aplikácie najrôznejšieho druhu. A nie je to všetko. Apple Watch Series 9 a Apple Watch Ultra 2 majú aj nové gesto, v rámci ktorého sa dajú ovládať bez dotyku vášho prsta na displeji. Zlepšil sa tiež jeho maximálny jas. Dostupnejšia verzia dosahuje po novom až 2 000 nitov a drahšia verzia dokonca 3 000 nitov. A aká je však cena?

Apple v roku 2023 v mnohých európskych krajinách zlacňoval, nakoľko sa zmenil kurz eura voči doláru. Na druhej strane však zahraničné média avizujú, že už na budúci rok dôjde k výraznému zdražovaniu. Aj preto je možno ideálny čas na nákup inteligentných hodiniek práve teraz. Zatiaľ čo Apple Watch Series 8 sa v roku 2022 predávali od 539 €, nástupca s označením Apple Watch Series 9 štartuje na 479 € a po kliknutí na tento odkaz ho dokonca kúpite za 463 €. Nezabúdajte pritom, že ide o čerstvo predstavený produkt.

A ak vás viac lákajú Apple Watch Ultra 2. generácie, tu je cenové zvýhodnenie absolútne najväčšie. Tieto hodinky sa vo svojej prvej generácii pred rokom ponúkali za 999 €, pričom Apple znížil cenu nástupcu len na 899 € a po kliknutí na tento odkaz dokonca štartujú na hranici 877,3 €, vďaka čomu tiež dokážete ušetriť zopár eur.

Za zmienku tiež stojí, že predajcovia sa vo veľkom snažia zbaviť Apple Watch Series 8, ktoré im ešte ostali na skladoch. Môže to byť tá najvýhodnejšia a najrozumnejšia cesta k týmto inteligentným hodinkám v súčasnosti. Po kliknutí na tento odkaz ich kúpite už za 337 €. Tak na čo ešte čakáte?

Loopi
REKLAMA

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple pracuje na novom "lacnejšom" monitore. Stáť bude polovicu toho čo Pro Display XDR!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -