Inteligentné hodinky Apple Watch od spoločnosti Apple sú najpredávanejšie zariadenie vo svojej triede a nie je to náhoda. Technologický gigant z Cupertina v ňom totiž ponúka brutálnu hardvérovú výbavu, krásny displej osadený v modernom dizajne a veľa ďalších benefitov. Ak sa vám páčia posledné Apple Watch Series 9, teraz ich môžete získať za fantastickú cenu. Tento výber ľutovať určite nebudete.

Apple Watch Series 9 ponúkajú moderný dizajn, ktorý je kombináciou hliníka a displeja so zaoblenými hranami, ktorý kryje sklíčko ION-X. Hodinky majú rozlíšenie až 484 x 396 pixelov (326 ppi) a ponúkajú aj funkciu Always-on. Samozrejmosťou sú perfektné reakcie, ktoré pripomínajú iPhone. Apple Watch Series 9 dostali aj moderný procesor S9, ktorý disponuje až 64 GB úložiskom. Zabezpečí vám plynulý chod všetkých apiek stiahnutých z App Store a tiež dlhoročnú podporu operačného systému watchOS.

Čo sa potom týka ceny, tak tá je pre Apple Watch v poslednom období veľmi priaznivá. Zatiaľ čo predošlá generácia Series 8 sa na Slovensku predávala od 539 €, tá nová je o čosi lacnejšia a Apple ju oficiálne ponúka za 479 €. Apple Watch Series 9 však po kliknutí na tento odkaz môžete získať už za 433 €, vďaka čomu príjemne ušetríte. Špekuluje sa nad tým, že Apple môže nástupcu opäť zdražiť. Nákup súčasnej generácie, ktorá bude aktuálna ešte minimálne do septembra 2024 vám preto v tomto období vrelo odporúčame.

Apple Watch Series 9 sú moderné v každom jednom smere 

Apple Watch Series 9
Zdroj: YouTube / Kyle Erickson (snímka obrazovky)

Spoločnosť Apple zakomponovala do hodiniek Apple Watch Series 9 skutočne kvantum užitočných technológií. Začať by sme mohli snímačmi, ktorých je požehnane. Ide o senzor sledovania srdcového tepu, oxymeter, teplomer či dokonca schopnosť zaznamenávať EKG. Apple Watch tiež môžu sledovať váš spánok, majú akcelerometer, barometer, gyroskop či GPS s možnosťou navigovania a zobrazenia mapy.

Dokonalý je tiež operačný systém watchOS, ktorý sa ovláda veľmi intuitívne a dovolí vám nastaviť si z ponuky stoviek rôznych ciferníkov. Tie sa dajú ešte dodatočne upravovať. Apple Watch Series 9 sú navyše odolné voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM) a hoci majú iba celodennú výdrž batérie, disponujú aj rýchlym nabíjaním. Každý večer ich skrátka na 20 – 30 minút položíte na magnetický puk a budete mať dosť energie, aby vám fungovali nasledujúci deň spolu s tréningom.

Ak sa vám teda Apple Watch Series 9 zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich získate už od 433 €. Z nášho pohľadu ide o vynikajúcu ponuku, pretože zariadenie, ktoré si kúpite vám bude slúžiť dlhé roky. Navyše vám pomôže vytvoriť si návyk na zdravý životný štýl. Koniec koncov, o tom celé Apple Watch vlastne sú. Zdôrazňujeme však, že uvedená zľava môže byť obmedzená časovo, alebo skladovými zásobami. Ak teda máte záujem, mali by ste sa poponáhľať.

Nezabudnite na štýlový remienok z Loopi so zľavovým kódom

Remienok na Apple Watch
Zdroj: Loopi

Ak sa vám nepáči základný silikónový remienok na Apple Watch, prípadne chcete svojich blízkych potešiť príslušenstvom pre Apple Watch, na Loopi.sk nájdete široký sortiment remienkov v rôznych farbách, verziách a tiež materiáloch.

K dispozícii budete mať aj zľavový kód „svetapple20„, s ktorým sa zníži cena celého vášho nákupu až o 20 %. Navyše pri platbe cez Apple Pay dostanete drobnú zľavu, ako bonus a pri objednávke nad 39,99 € neplatíte dopravu. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -