Apple zdá sa pri predstavovaní nových produktov nezabudlo ani na Apple Maps, o ktorej v posledných dňoch počujeme stále viac a viac. Totiž len prednedávnom sme vás informovali o tom, že sa stala súčasťou icloud.com, či o tom, že do nej pribudlo niekoľko prírodných pamiatok a lokalít zo Švédska či Nového Zélandu. Dnes prichádza ďalšia novinka, ktorá prináša so službou Flyover hneď niekoľko európskych miest!

Flyover sa rozširuje

Aj napriek tomu, že aj samotný Flyover bol zo začiatku spustenia služby Apple Maps v roku 2012 pomerne veľkým terčom kritiky, keďže rôzne časti miest, ako New York či iné, boli zdeformované, vrátane prírodných či iných pamiatok, od predstavenia sa posunuli o niekoľko levelov nižšie, keďže na nich Apple úpenlivo pracuje každým dňom. Dôkazom toho je aj ich dnešná aktualizácia, ktorá priniesla niekoľko európskych miest a to konkrétne Malmö vo Švédsku, holandský Rotterdam, Štrasburg či Dijon, ktoré sa nachádzajú vo Francúzku, no a nakoniec Turín, čo je domov známej automobilky Fiat. Momentálne Apple Maps alebo lepšie povedané Flyover disponuje už vyše 100 lokalitami z celého sveta. Je teda len otázkou času, kým príde ďalšia významná aktualizácia, spolu so zaujímavými mestami či lokalitami. Kto vie, možno medzi nimi nájdeme aj Prahu či dokonca Bratislavu! 🙂

- Reklama -
Apple Maps boli terčom kritiky! - avetapple.sk
Apple Maps boli terčom kritiky! – avetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.