Po tom, čo Apple prijal novú vedúcu pre maloobchodný predaj  Angelu Ahredtu, bolo jasne, že sa čoskoro dočkáme zmien v obchodoch Apple Store. Nedalo to na seba dlho čakať a prvé zmeny prichádzajú už dnes!

Nové plagáty

Doterajšie plagáty, ktoré sme mohli vidieť v obchodoch Apple Store, poukazovali na jednotlivé produkty a ukazovali ich krásu v detailoch. Po príchode Angely však nastala radikálna zmena!Po novom budú na plagátoch vyobrazené fotografie z reklám „Your Verse„, ktorými Apple momentálne prezentuje svoje iPady. Táto zmena má za úlohu neukázať ľudom konkrétne produkty, ktoré si v podstate môžu pozrieť a chytiť rovno pod plagátmy, ale zaujať tým ako sa dajú využívať!

Po tejto novej informácií môžme skonštatovať len to, že tým v Coupertine záleží naozaj na každom detaile, či už ide o dôležitý dizajnový prvok alebo len o absolútnu maličkosť. Práve to túto firmu posúva na úplne inú úroveň! Reklama sa bude týkať všetkých plagátov na ktorých budú vyobrazené iPady a iPhony.

Customers buy Apple's new iPhone 5 smart
na plagátoch boli do teraz vyobrazené len samotné zariadenia – svetapple.sk
apple-store-new-graphics-1-e1404226995555
Nové reklamy poukazujúce na iPad – svetapple.sk
apple-store-new-graphics-2-e1404226974701
Nové plagáty poukazujúce na iPhone – svetapple.sk

zdroj:9to5mac.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.