Apple vie ako robiť reklamy, vždy sú krátke jednoduché a vždy majú nejaký ten dôvtip, ktorým nás pobavia. V spoločnosti sú talentovaný v tom, že nám dokážu ukázať produkt, ktorý si zamilujeme bez toho aby sme ho kedykoľvek držali v ruke a je to vlastne jednoduché. Apple je zabávač, nie je nudný a to potvrdzujú jeho reklamy. Na čo by sme sa v nich dozvedali na akú frekvenciu je v hodinkách taktovaný procesor? Veď aj tak polovica ľudí, ktorí si ich chcú zakúpiť nevie, čo to vlastne je. Apple radšej ukáže čo Apple Watch dokážu a ukáže to viacmenej v praxi.

Nové reklamy na Apple Watch!

Všetky nové reklamy sú až maximálne jednoduché. Možno sa pýtaš, kedy Apple urobilo zložitú reklamu a odpoveď je asi taká, že nikdy ale pokiaľ uvidíš 8 nových spotov, ktoré predstavujú hodinky a ich funkcie, pravdepodobne pochopíš, prečo sme zvolili slovné spojenie “maximálne jednoduché”. Je tu použité len farebné prostredie hodinky a osoba.

- Reklama -

Vďaka tomu nás tu nerozptyľuje nijaký iný faktor v reklame a človek sa môže naplno venovať samotnému produktu. Už klasicky nájdeme na konci reklamy nejakú krátku vetu, ktorá sa týka konkrétneho spotu, no a potom samozrejme logo Apple a nápis Watch. To, či sú krátke reklamy podarené už posúď sám ale minimálne nám sa v podstate všetky spoty páčia. V Slovenských televízoroch ich ale určite nečakaj. Apple ich bude vysielať pravdepodobne len v Amerike čo je celkom logické, keďže je to domáca pôda.

Ak sa ale zalizuješ na novými hodinkami, predsa len tu niečo pre teba máme. Na Slovensku by sa ich predaj mal zahájiť už 22.4, minimálne tak to tvrdí oficiálna správa Apple a tiež reseller predajcovia. Istý e-shop, www.mp3.sk, má ale v ponuke Apple Watch už dnes. Ide o fantastické ceny, ktoré sú navyše tie najnižšie na celom Slovensku. Ak ťa teda táto informácia zaujala, navštív buď to priamo predajcu alebo náš článok, kde sa dočítaš viac! 

https://youtu.be/KtJ0o2uRQLM

https://youtu.be/ZfoxzHu-OPQ

https://youtu.be/S8hiiKduvKk

https://youtu.be/UXTlCWuc_fs

https://youtu.be/NHegyP6tA60

https://youtu.be/NwwjsChhtZM

https://youtu.be/SCNB1z360A0

https://youtu.be/4nixG-DBiT4

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here