Spoločnosť Apple dnes kompletne zmenila svoje stránky určené tým, ktorí by sa chceli v spoločnosti zamestnať. Robiť pre Apple je podľa mnohých bývalých pracovníkov skvelá skúsenosť a odporúčajú to vyskúšať každému. Okrem toho, že Apple doplnilo a hlavne vylepšilo obsah ukázalo ešte niečo!

Uchádzači o prácu

Každým dňom príde a zároveň odíde zo spoločnosti Apple niekoľko desiatok či dokonca stoviek zamestnancov. Práve preto si spoločnosť dala záležať na tom, aby si nový záujemcovia vedeli jednoduchšie vybrať takú prácu, aká im najlepšie vyhovuje. Dnes ráno úplne potichu zmenila dizajn svojich stránok Jobs at Apple, kde sa po novom nachádzajú nové fotografie či videá, ktoré majú záujemcom ukázať, čo vlastne budú pre spoločnosť robiť. Podľa nášho názoru sa stránka naozaj vydarila a Apple nám navyše ukázal niečo, čo možno ani nechcel!

- Reklama -

Ukázal nám balenie alebo minimálne prototyp balenia hodiniek Apple Watch, ktoré sa nachádza hneď na titulnej fotke. To síce nie je úplne zaostrené, takže sa veľmi ťažko pozorujú detaily, no je jasne vidieť, že športová edícia a pravdepodobne aj stredné Apple Watch vyrobené z ocele budú balené v krabičkách na ležato. Tie budú pomerne tenké, no okrem hodiniek sa do nich bude musieť pomestiť aj nabíjací adaptér. Uvidíme teda, ako sa s tým Apple popasuje. Zatiaľ však potenciálne balenie vyzerá celkom dobre!

Balenie môžte vidieť na fotke dole! - svetapple.sk
Balenie môžte vidieť na fotke dole! – svetapple.sk

Zdroj: 9to5mac.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.