Nebudeme si klamať, Apple Watch sú vynikajúce inteligentné hodinky, ktoré by mal nosiť na ruke každý fanúšik tejto značky. A hoci sa zvyknú predávať za relatívne vysoké ceny, dnes je situácia iná. Najnovšie Apple Watch Series 9 totiž kúpite v zľave a krásne na tom ušetríte.

Tieto hodinky majú veľký OLED displej s podporou funkcie Always-on, vysokým rozlíšením a maximálnym jasom až 3 000 nitov. Apple Watch Series 9 prekvapia rýchlou dotykovou odozvou, nádhernými ciferníkmi, ktoré sa dajú upravovať, ale tiež možnosťou zobrazenia mapových podkladov spolu s navigáciou – samozrejme majú aj GPS, či ďalšie potrebné senzory. Cez hodinky viete navyše aj volať, alebo odpovedať na správy. Je to vlastne taký iPhone na zápästí na ktorý keď si zvyknete, nebudete ho chcieť prestať používať.

No a cena? nákup Apple Watch sa momentálne veľmi oplatí. Zatiaľ čo Apple Watch Series 8 štartovali v čase uvedenia na trh na sume 529 €, Apple Watch Series 9 výrobca na Slovensku zlacnil a pýtal si za ne 479 €. Dnes však hodinky viete po kliknutí na tento odkaz kúpiť už za 398,9 €, čo je bezkonkurenčná ponuka. Ušetríte viac, ako 80 €.

Apple Watch Series 9
Zdroj: YouTube / Nikias Molina (úprava redakcie)

Apple Watch Series 9 sú z hľadiska senzorov špičkovo vybavené. Nechýba im sledovanie srdcového tepu, hladiny kyslíka v krvi (oxymeter), meranie teploty či dokonca EKG. Zariadenie vám následne poskytne celé kvantum užitočných dát na sledovanie vášho zdravia či fyzickej kondície. Samozrejmosťou je aj spánkový režim, či obrovské množstvo rôznych tréningových režimov, z ktorých si každý vyberie to svoje. Apple Watch Series 9 vám samozrejme ukážu aj údaje o aktívnych či celkových spálených kalóriách.

Veľkým benefitom poslednej generácie je tiež prítomnosť gesta Double Tap, vďaka ktorému sa hodinky veľmi jednoducho ovládajú aj bez toho, aby ste sa dotkli ich displeja. Výdrž batérie dosahuje jeden deň, no vďaka rýchlemu nabíjaniu si na to zvyknete. Je to rovnaké, ako keď si každý deň nabíjate svoj iPhone. Netrvá to dlho. Pokiaľ sa vám teda Apple Watch Series 9 páčia, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite len za 398,9 €. A ak by vám náhodou nevyhovovala farba, za malý príplatok to viete vyriešiť u iných predajcov. Tak na čo ešte čakáte?

Náramky nakupujte na Loopi.sk

Loopi Steel Magnetic Band
Zdroj: Loopi

Na Apple Watch si môžete meniť náramky. Tie nové kúpite na Loopi.sk v sekcii pre 45 mm model Apple Watch Series 9. K dispozícii sú aj remienky pre menšie 41 mm prevedenie Apple Watch Series 9. Samozrejmosťou sú nízke ceny či rýchle expandovanie zásielky. Navyše pri využití služby Apple Pay dostanete drobnú zľavu ako pozornosť našej redakcie.

Prečítajte si tiež  Netflix na zákaze zdieľania hesiel rozprávkovo zarába. Kontroverzná zmena prináša ovocie

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -