Spoločnosť Apple otvorila v NewYorku ďalší zo svojich obchodov Apple Store. Tento kúsok stojí v okolí Central parku a jeho budova je stará už takmer 100 rokov pričom v minulosti patrila banke. Spoločnosť Apple teda dokonalo využila starý priestor banky a vybudovala tu jeden výnimočný ochod, ktorého špeciálny VIP priestor pre predvádzanie hodiniek Apple Watch Edition sa nachádza v trezore!

Nový Apple Store

Nový Apple Store vyrástol na Madison Avenue 940, čo je vlastne rovnaká ulica ako 5. Avenue, na ktorej stojí ikonický Apple Store, ktorý je vyrobený zo skla. Tento obchod sa nachádza v bývalej budove banky, ktorá má v súčasnej dobe takmer 100 rokov. Aj keď Apple presťahoval svoje najmodernejšie technolgie do tak starej budovy, musíme povedať, že sa do nej náramne hodia a dizajnéri si dali záležať aj na najmenších detailocé, ktorý ocenia najmä zákazníci, ktorí si chcú vyskúšať Apple Watch Edition.

Nová VIP skekcia sa totiž nachádza v starom trezore banky a vyzerá naozaj úžasne. Obrovské dvere či iné detaily pripomínajú to, aké sú priestory v banke staré, no a moderne počítače, iPhony, iPody či iPady zas to, ako sa technológia stihla posunúť. Čo povieš na nový obchod? Páči sa ti?

Prečítajte si tiež  Takto to vyzerá v obchodoch Apple Store!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.