Pokiaľ by sme sa pozreli na Steva Jobsa a jeho vplyv v Apple, určite by sme si všimli fakt, že kládol až príliš veľký dôraz na to, aby bol produkt dokonalým dizajnérskym dielom. Svoju spoločnosť dokonca považoval za umenie a dokázal vybudovať niečo, čo nikto iný nie. Pozrite si, ako Apple nádherne dokázalo spojiť nový obchod Apple Store spolu s klasickým umením!

Apple drží tradície

Aj keď od smrti veľkého vizionára a zakladateľa spoločnosti Apple Steva Jobsa ubehlo už takmer 3 a pol roka, nič to nemení na veci, že bol jedným z najväčších umelcov, ktorí sa pohybovali v technologickej brandži vôbec. Aj keď on nebol ten, kto všetky produkty kreslil a navrhoval, bol práve tým, ktorý kládol veľký dôraz na každý jeden detail a každý dizajnér Apple mal pri ňom neraz veľmi ťažkú úlohu naplniť jeho očakávania. Každopádne, Apple je spoločnosť, ktorá sa aj po troch rokoch od smrti Steva Jobsa dokáže postarať o nádherné produkty či obchody Apple Store a spojiť v nich naozajstné umenie. Veď posúďte sami!

Apple Store v Chongqing

Jedným z takých príkladov je aj jeden z Apple Storov v Číne. Tento sa konkrétne nachádza v meste Chongqing a už onedlho otvorí svoje brány aj pre verejnosť. Apple ho však ešte predtým zakrylo jedným veľkým obrazom. Pozrite si oficiálne video od Apple, na ktorom sa o danom obraze dozviete viac.

Prečítajte si tiež  Pozri sa na prvý Apple Store v Mexiku!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.